Ruch to zdrowie - rób to co lubisz!

Rozmowy dotyczące każdej dyscypliny sportowej, zawodników, trenerów itp.

Ruch to zdrowie - rób to co lubisz!

Postprzez mellisa » 27 paź 2015, o 13:47

Jako, że ruch to zdrowie zachęcam was do robienia tego co lubicie. Ja uprawiam wiele róznych sportów, czasem idę na rower, czasem na basen, a jak tylko mogę jeżdżę na narty. Narty to świetna zabawa, jakby się ktoś skusił polecam zajrzeć na snowshop.pl, mają świetne narty damskie http://www.snowshop.pl/narty#attr_5[]=19976&product_name=&order_by=add_date_desc :)
mellisa

Re: Ruch to zdrowie - rób to co lubisz!

Postprzez Jeti » 29 paź 2015, o 13:30

Ja chcę siłownię w Wyrzysku!!!!!
Jeti

Postprzez Jolka » 3 lis 2015, o 23:33

A będzie jakieś fitness w gminie?
Jolka

Postprzez bogalver » 4 gru 2015, o 09:21

Z fitnessem czy siłownią to może być ciężko, ale stary dobry rower to zawsze spoko opcja żeby zrzucić trochę wagi i się poruszać.
bogalver

Postprzez Gerjmhas » 10 lut 2016, o 09:32

Jeśli chodzi o narty to polecam narty włochy warto sobie wyjechać gdzieś dalej a nie siedzieć tylko w naszym kraju bardzo ciekawie tam jest ja lubie sie wybrać na takie coś
Gerjmhas

Postprzez biegaczkaWO » 10 lut 2016, o 10:34

Moim zdaniem,to zapanowała jakaś dziwna moda na to zeby się pokazać na róznych portalach społecznościowych,że się jest fit,że się biega,pływa,tańczy...itp.Inni to wykorzystuja i zarabiają na nas nie małe pieniądze...a przecież sport powinno uprawiać się dla siebie a nie dla innych..Mamy tak piękny krajobraz ,ktory daje nam wiele mozliwości zgubienia kalorii...ale tak naprawde to tylko nieliczni z tego korzystają....a szkoda.Reszta męczy się w zaduszonych pomieszczeniach...no ,ale czego nie robi się na pokaz i dla zdobycia kilku lajków.....;-)Pozostaje życzyć wytrwałości i zdrowia
biegaczkaWO

Postprzez aaaaaaaa » 10 lut 2016, o 10:58

chcę siłownię w Wyrzysku!!!!! a ja kota w woku co jeżdzi na motorku bo ruch to zdrowie, kazdy ci powie.
aaaaaaaa

Postprzez Gość » 13 kwi 2016, o 18:32

biegaczkaWO napisał(a):Moim zdaniem,to zapanowała jakaś dziwna moda na to zeby się pokazać na róznych portalach społecznościowych,że się jest fit,że się biega,pływa,tańczy...itp.Inni to wykorzystuja i zarabiają na nas nie małe pieniądze...a przecież sport powinno uprawiać się dla siebie a nie dla innych..Mamy tak piękny krajobraz ,ktory daje nam wiele mozliwości zgubienia kalorii...ale tak naprawde to tylko nieliczni z tego korzystają....a szkoda.Reszta męczy się w zaduszonych pomieszczeniach...no ,ale czego nie robi się na pokaz i dla zdobycia kilku lajków.....;-)Pozostaje życzyć wytrwałości i zdrowia

Ale przecież ten wątek stworzyły automaty w celu darmowej reklamy!
Nie ma sensu prowadzić dyskusji z maszynami!
Gość

Postprzez Maja » 20 kwi 2016, o 12:06

Fajnie jest się odchudzać , a jak można się tym pochwalić to czemu nie i to nie koniecznie dla kilku lajków. sama się odchudzałam , brałam therm line fast biegałam , treningi siłowe też zaliczyłam i dopiero efektem koncowym się pochwaliłam. Nie uważam to za nic złego.
Maja

Postprzez semik » 1 maja 2016, o 20:12

dzisiaj nie trzeba płacić pieniędzy, każda forma ruchu jest lepsza od siedzenia przed telewizorem
semik

Postprzez alexn1991 » 31 maja 2016, o 12:38

Joga by się przydała
alexn1991

Postprzez hihi » 31 maja 2016, o 21:20

Jestem Jadzia i dla sportu na miotle latam i tak wysoko że widziałam z góry Ali-Menciarza kijowskiego w Brukseli.
hihi

Postprzez Milenaaa » 3 cze 2016, o 12:41

Nie trzeba siłowni, jeśli się ma wyobraźnię :) Rower, bieganie, fitness pod gołym niebem, nordic walking... :) No chyba że ktoś ma konkretne cele treningowe, ale jeśli tylko "dla zdrowia", to w zupełności wystarczy jakakolwiek aktywnoć:) Byle regularna!
Milenaaa

Postprzez Gość » 16 cze 2016, o 12:26

Niesamowita sprawa.
Ktoś stworzył spamowego posta, aby zareklamować jakiś debilny sklep, a ludzie na to odpowiadają.
Dodatkowo tytuł jest totalnie głupi "Ruch to zdrowie - rób to co lubisz!"

To jak ktoś lubi od czasu do czasu dać komuś przypadkowemu w mordę (wysiłek fizyczny) , to także przecież zdrowie i trzeba go do tego zachęcać!
Gość

Postprzez nekka89 » 9 lis 2016, o 17:03

po co tyle nerwów, ruch to zdrowie i to jest najważniejsze, że ktoś sobie coś wstawia przy tym to chyba każdy ma prawo ? :)
Pozdrawiam i miłego dnia :)
nekka89

Postprzez misi3k » 29 sie 2017, o 12:50

Hej,
ja polecam fajne ćwiczenia, które trzeba wykonywać w celu poprawy kondycji. Ich regularne wykonywanie pozwoli szybko osiągnąć efekty i wzmocnić mięśnie. Tutaj są informacje o ćwiczeniach https://sportportal.pl/poprawic-kondycj ... im-czasie/ Warto zadbać o zdrowie póki jesteśmy młodzi :)
Polecam!!
misi3k

Postprzez Soledad » 18 wrz 2017, o 11:53

A no te ćwiczenia wydają się być naprawde fajne.
___
Szukasz dobrego serwisu randkowego? Zobacz ten serwis:niemieckie randki
Soledad

Postprzez Mimoza » 27 wrz 2017, o 12:26

To prawda ruch to zdrowie, ale po woli robi sie chłodno, pada deszcz. Dlatego mój mąż postanowił założyć domową siłownię. Sobie już wybrał http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Atlasy-do-cwiczen-1021.html Dobry wybór, bo można ćwiczyć wiele partii ciała. A mi się marzy orbitrek.
Mimoza

Postprzez misi3k » 30 paź 2017, o 17:53

Hej,
oczywiście, że ruch to zdrowie, jednak należy uważać żeby dobrze się przygotować do sportu, a nawet wykonać badania. Ja miałem problem ze wzrokiem jednak wykonałem dobre badania w centrum https://opticon-cdw.pl/ po których przeprowadziłem leczenie i mogę korzystać z soczewek, okulary bardzo by mi utrudniły moje sporty, a teraz czuje się wolny i dobrze widzę :)
polecam!
misi3k

Powrót do Sport