Zawody sportowo-pożarnicze

Dyskutujemy o jednostkach OSP

Zawody sportowo-pożarnicze

Postprzez czeresniak11 » 18 maja 2011, o 12:41

Czy wie ktoś coś o zawodach sportowo-pożarniczych w tym roku?? :|
czeresniak11

Re: Zawody sportowo-pożarnicze

Postprzez naszden » 28 maja 2011, o 22:58

12 czerwca br. w Osieku nad Notecią odbędą się zawody.
naszden
Administrator

Postprzez Wujek » 28 cze 2013, o 22:27

Zastanawia mnie jedno. Zdjęcia z zawodów ładne i przejrzyste, ale lista zwycięzców już nie.

Drużyny pożarnicze chłopców:
1 miejsce - OSP Osiek na Notecią (81,12 pkt)
2 miejsce - OSP Gromadno (86,97 pkt)
3 miejsce - OSP Falmierowo (89,85 pkt)
4 miejsce - OSP Kościerzyn Wielki (92,80 pkt).

Czy tylko ja to widzę? Nie wiem może czegoś nie rozumiem. Dodatkowych info brak czy to dyskwalifikacja czy zawody ustawione ale punkty z miejscami się nie zgadzają. I oczywiście komentarze wyłączone. Czyżby Admin boi się dyskryminacji? Czy może lokalne władze? Nie wiem nie wiem ale dziwnie to wygląda, jak już zresztą większość rzeczy w POlsce.
Wujek

Postprzez Ingrid » 29 cze 2013, o 11:32

Drogi Wujku! Gdybyś tylko pomyślał przez dłuższą chwilę albo był na takich zawodach z pewnością dowiedział byś się, że im mniej punktów tym wyższe miejsce. Przecież zawodnikom, a w zasadzie drużynom z poszczególnych miejscowości mierzony jest czas. A każda sekunda to jeden punkt. Do tego dochodzą jeszcze punkty karne za złe wykonanie danego zadania. Tak więc to chyba jasne, że im szybciej tym lepiej? A im mniej punktów tym wyższe miejsce???!!!
Ingrid

Postprzez ppppp » 29 cze 2013, o 12:12

komentarze są wyłączone prawdopodobnie dlatego bo po każdych zawodach jest jedna wielka kłótnia i wyzwiska
ppppp

Postprzez ... » 9 sty 2017, o 17:38

W dzisiejszych powiatowych zawodach zwyciężyły drużyny OSP Osiek (mężczyźni) oraz OSP Gromadno (kobiety) .

Ostatnio przesunięty w górę 9 sty 2017, o 17:38 przez: Anonymous.
...

Powrót do Ochotnicze Straże Pożarne w naszej gminie