Problem z trądzikiem

Wszystko co dotyczy medycyny, zdrowia i urody.

Problem z trądzikiem

Postprzez Jo-Anna » 25 lis 2015, o 20:28

Mam problem z trądzikiem i nie mogę sobie z nim poradzić. Maść cynkowa nie dała rady, koleżanka zaproponowała mi IQface. Jej podobno pomógł. Fakt trądziku już nie ma. Ale jak sprawdziłam na http:iqface.pl cenę to mnie poraziło. Choć jeżeli miałby być skuteczny... to wydać raz a dobrze i pozbyć się problemu. Nie wiem co robić... Stosowałyście może i jesteście wstanie coś doradzić?
Jo-Anna

Re: Problem z trądzikiem

Postprzez Ferlbeiros » 12 kwi 2016, o 11:11

Polecam olejki do ciała bardzo dobrze pomagają z trądzikiem i nie tylko ja się smarowałem i cały czas działa.
Ferlbeiros

Postprzez arletta » 2 wrz 2016, o 04:09

Może to zależy od diety? Po pierwsze wyeliminuj produkty ostre, one są najczęściej przyczyną trądziku, a po drugie idź do dermatologa, żeby przepisał ci maść antybakteryjną.
arletta

Postprzez karolcia89 » 28 lis 2016, o 13:24

na trądzik, to najlepiej maść ze sterydami, wiem,że to najgorsze rozwiązanie, ale zawsze pomaga.
karolcia89

Postprzez marrekk277 » 8 gru 2016, o 12:07

Ale lekarze zawsze coś zapiszą na trądzik.
marrekk277

Postprzez klaudusia99 » 16 gru 2016, o 10:50

A byłaś z tym problemem u dermatologa? Jeżeli nie, to polecam. Przyczyn występowania i typów trądziku może być kilka. W zależności od tego stosuje się odpowiednie środki. To co jednemu pomogło, Tobie może nie pomóc, a nawet zaszkodzić.
klaudusia99

Postprzez Matik54 » 4 sty 2017, o 01:48

No od razu powinno się iść do dermatologa.
Matik54

Postprzez amme » 30 maja 2017, o 07:15

Czy ktoś może stosował serum Sevolium na twarz? Pytam sie ponieważ moja pani dermatolog mi zaleciła ale tanie nie jest tak więc chcę się upewnić czy kupować czy nie :)
amme

Postprzez anna654 » 31 maja 2017, o 06:56

amme napisał(a):Czy ktoś może stosował serum Sevolium na twarz? Pytam sie ponieważ moja pani dermatolog mi zaleciła ale tanie nie jest tak więc chcę się upewnić czy kupować czy nie :)

Jeśli Ci poleciła to chyba warto jest kupić... Sama obecnie jestem na etapie zużywania 3 opakowania już ( stosuje od prawie roku ta wiec jak widzisz wydajność jest niezła). No tanie to nie jest, ale z drugiej strony tyle kosmetyków i innych srodków do tej pory stosowałam, że nie wydaje mi sięt o juz taką złą inwestycją. Szczeólnie,że ze wszystkich to najlepiej działa. I co ciekawe moja cera jest chyba ładniejsza niz przy retinolach Ne łuszczę się, sevolium ładnie nawilża. No i ma fajną konshystencję ponieważ jest w formie zelu, który delikatnie się wchłania. Na dzień używam same Sevolium Na wieczór jeszcze dodatkowo smaruję się kremem dla większego nawilżenia skory.
anna654

Postprzez jolajola » 1 cze 2017, o 07:21

amme napisał(a):Czy ktoś może stosował serum Sevolium na twarz? Pytam sie ponieważ moja pani dermatolog mi zaleciła ale tanie nie jest tak więc chcę się upewnić czy kupować czy nie :)

Jest świetne. Też mialam obawy czy kupować ale teraz nie żałuję. Najdroższy kosmetyk jaki sobie w życiu kupiłam ale teraz przynajmiej widzę za co zapłaciłam bo działanie jest i to bardzo dobre.
jolajola

Postprzez xnm » 12 cze 2017, o 07:31

A kupowaliście to gdzieś lokalnie czy na ich stronie www?
xnm

Postprzez anna654 » 2 lip 2017, o 11:48

Oj nie wiem czy lokalnie dostaniesz. Raz szukałam ale nie byłam w stanie tego lokalnie znaleźć, tak więc prawdopodobnie nie ma. Kupowałam przez internet na ich stronie.
anna654

Postprzez MAdziorson » 17 sie 2017, o 12:50

Ja ostatnio w aptece kupiłam

http://angel-care.pl/alzheimer-opieka/
MAdziorson

Postprzez olivia11 » 18 wrz 2017, o 08:48

Najlepiej wybrać się do kosmetyczki na zabiegi kwasami :) moja siostra męczyła się kupę lat a kilka wizyt załatwiło sprawę także gorąco polecam :)
olivia11

Postprzez Soledad » 18 wrz 2017, o 11:53

Dokładnie, kosmetyczka pomoże.
___
Szukasz dobrego serwisu randkowego? Zobacz ten serwis:niemieckie randki
Soledad

Postprzez pekla » 30 gru 2017, o 23:45

Kosmetyczka, albo kosmetyki przeznaczone do skóry tłustej. Jeśli natomiast chodzi o makijaż to najlepiej używać podkłady rozświetlające typu https://tagomago.pl/products/maybelline ... lain-30ml/ , które dobrze ukrywają krostki
pekla

Postprzez Unore » 4 sty 2018, o 16:32

Polecała bym kremy z mocznikiem, to jeden z najlepszych środków nawilżających używanych w kosmetykach. Bardzo dobrze zatrzymuje wodę w skórze i działa także złuszczająco. Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule mocznik w kosmetykach właściwości
Unore

Postprzez fela1966 » 20 sty 2018, o 14:45

Z tego co zdążyłam wyczytać tutaj w temacie, to podejrzewam, że masz problem z trądzikiem poprzez to, że źle dbasz o twarz... Ja na przykład myję moją twarz tylko mydłem alepia, to te słynne syryjskie mydło, które kupuję zawsze na stronie https://glamlook.pl/pol_m_Marki_Alepia_ ... -1983.html . Dzieki temu mam pewność, ze kupuję produkt sprawdzony i oryginalny, a do tego w najkorzystniejszej cenie na rynku :)
fela1966

Postprzez Kokarda » 20 sty 2018, o 18:35

Problemy z trądzikiem dotyczyły większość z nas,na szczęście teraz by skutecznie się ich pozbyć albo przynajmniej je zminimalizować warto używać do pielęgnacji twarzy kosmetyków naturalnych,delikatnych,dbających o naszą cerę.Takimi kosmetykami są te,na bazie oleju kokosowego.Wszystkie produkty możemy kupić na https://magvita.pl/
Mamy tutaj spory wybór peelingów,kokosowych płynów do mycia ciała i mydełek.Wszystkie są w 100% naturalne,nie uczulają,nie powodują podrażnień co dla skóry trądzikowej jest bardzo istotne.
Kokarda

Postprzez Unore » 1 mar 2018, o 14:59

Z drugiej jednak strony może to też być objaw łojotokowego zapalenia skóry, głównie jest to zluszczająca się skóra ale trądzik też może wystąpić, zaleca się wtedy przyjmowanie łojotokowe zapalenie skóry leki które wspomagają gruczoły skórne.
Unore

Powrót do Medycyna, zdrowie i uroda