Problem z trądzikiem

Wszystko co dotyczy medycyny, zdrowia i urody.

Problem z trądzikiem

Postprzez Jo-Anna » 25 lis 2015, o 20:28

Mam problem z trądzikiem i nie mogę sobie z nim poradzić. Maść cynkowa nie dała rady, koleżanka zaproponowała mi IQface. Jej podobno pomógł. Fakt trądziku już nie ma. Ale jak sprawdziłam na http:iqface.pl cenę to mnie poraziło. Choć jeżeli miałby być skuteczny... to wydać raz a dobrze i pozbyć się problemu. Nie wiem co robić... Stosowałyście może i jesteście wstanie coś doradzić?
Jo-Anna

Re: Problem z trądzikiem

Postprzez Ferlbeiros » 12 kwi 2016, o 11:11

Polecam olejki do ciała bardzo dobrze pomagają z trądzikiem i nie tylko ja się smarowałem i cały czas działa.
Ferlbeiros

Postprzez arletta » 2 wrz 2016, o 04:09

Może to zależy od diety? Po pierwsze wyeliminuj produkty ostre, one są najczęściej przyczyną trądziku, a po drugie idź do dermatologa, żeby przepisał ci maść antybakteryjną.
arletta

Postprzez karolcia89 » 28 lis 2016, o 13:24

na trądzik, to najlepiej maść ze sterydami, wiem,że to najgorsze rozwiązanie, ale zawsze pomaga.
karolcia89

Postprzez marrekk277 » 8 gru 2016, o 12:07

Ale lekarze zawsze coś zapiszą na trądzik.
marrekk277

Postprzez klaudusia99 » 16 gru 2016, o 10:50

A byłaś z tym problemem u dermatologa? Jeżeli nie, to polecam. Przyczyn występowania i typów trądziku może być kilka. W zależności od tego stosuje się odpowiednie środki. To co jednemu pomogło, Tobie może nie pomóc, a nawet zaszkodzić.
klaudusia99

Postprzez Matik54 » 4 sty 2017, o 01:48

No od razu powinno się iść do dermatologa.
Matik54

Postprzez amme » 30 maja 2017, o 07:15

Czy ktoś może stosował serum Sevolium na twarz? Pytam sie ponieważ moja pani dermatolog mi zaleciła ale tanie nie jest tak więc chcę się upewnić czy kupować czy nie :)
amme

Postprzez anna654 » 31 maja 2017, o 06:56

amme napisał(a):Czy ktoś może stosował serum Sevolium na twarz? Pytam sie ponieważ moja pani dermatolog mi zaleciła ale tanie nie jest tak więc chcę się upewnić czy kupować czy nie :)

Jeśli Ci poleciła to chyba warto jest kupić... Sama obecnie jestem na etapie zużywania 3 opakowania już ( stosuje od prawie roku ta wiec jak widzisz wydajność jest niezła). No tanie to nie jest, ale z drugiej strony tyle kosmetyków i innych srodków do tej pory stosowałam, że nie wydaje mi sięt o juz taką złą inwestycją. Szczeólnie,że ze wszystkich to najlepiej działa. I co ciekawe moja cera jest chyba ładniejsza niz przy retinolach Ne łuszczę się, sevolium ładnie nawilża. No i ma fajną konshystencję ponieważ jest w formie zelu, który delikatnie się wchłania. Na dzień używam same Sevolium Na wieczór jeszcze dodatkowo smaruję się kremem dla większego nawilżenia skory.
anna654

Postprzez jolajola » 1 cze 2017, o 07:21

amme napisał(a):Czy ktoś może stosował serum Sevolium na twarz? Pytam sie ponieważ moja pani dermatolog mi zaleciła ale tanie nie jest tak więc chcę się upewnić czy kupować czy nie :)

Jest świetne. Też mialam obawy czy kupować ale teraz nie żałuję. Najdroższy kosmetyk jaki sobie w życiu kupiłam ale teraz przynajmiej widzę za co zapłaciłam bo działanie jest i to bardzo dobre.
jolajola

Postprzez xnm » 12 cze 2017, o 07:31

A kupowaliście to gdzieś lokalnie czy na ich stronie www?
xnm

Postprzez anna654 » 13 cze 2017, o 08:32

Oj nie wiem czy lokalnie dostaniesz. Raz szukałam ale nie byłam w stanie tego lokalnie znaleźć, tak więc prawdopodobnie nie ma. Kupowałam przez internet na ich stronie.
anna654

Powrót do Medycyna, zdrowie i uroda