Suplementy diety?

Wszystko co dotyczy medycyny, zdrowia i urody.

Suplementy diety?

Postprzez BoraBora » 28 lis 2013, o 13:10

Co sądzicie o suplementach diety? Koleżanka bierze ForeverSlim. Kupiła ten preparat na Allegro. Ja sama się zastanawiam, czy trakie preparaty mają sens?
BoraBora

Re: Suplementy diety?

Postprzez Gość » 28 lis 2013, o 14:04

Ruszyć tyłek, mniej jeść i żadne suplementy nie będą potrzebne ;).
Gość

Postprzez Gość » 19 lut 2014, o 03:29

Gość napisał(a):Ruszyć tyłek, mniej jeść i żadne suplementy nie będą potrzebne ;).

Dokładnie!
Ja bym jeszcze dodał, aby jeść normalne jedzenie (takie jakie jadano co najmniej 60 lat temu).
Faszerowanie się czipsami, frytkami, jogurtami (szczególnie tymi pseudo owocowymi), używanie przypraw typu Vegeta to najlepsza metoda aby przyspieszyć sobie odejście na tamten świat!
Oczywiście nie wszystkie suplementy są złe, ale większość więcej z nich bardziej zaszkodzi niż pomoże!
Gość

Postprzez dakrlies » 27 sty 2015, o 09:50

Im mniej suplementów tym lepiej
Jeśli już jakieś wybieramy to najlepiej skupić się tylko na tych naturalnych, które mają długą tradycję
przykładem jest tu Vilcacora, Maca, Smocza Krew
w szczególnych przypadkach pomocne mogą być suplementy z enzymami
"EM"/Effective Microorganisms, french-green clay (taki rodzaj glinki) raz na jakiś czas, porządne probiotyki (Culturelle, Dicoflor)
chelatory takie jak ALA, EDTA, DMSA - np. przy detoksykacji z metali ciężkich
dakrlies

Postprzez Takedent » 27 sty 2015, o 14:35

Mnie udalo sie kupic ForeverSlim dzieki przyjacielowi w stanach. Generalnie produkt nalezy zazywac miniumum 2 miesiace, najlepiej 3, wtedy organizm nie wpada w szal po skonczonej kuracji i nie zaczyna gromadzis tluszczów co powoduje efekty jojo. Warto pamietac o tym, bo to istota odchudzania wogole. Moje efekty sa widoczne golym okiem, i moge w koncu pochwalic sie dwoma rozmiarami mniej.
Takedent

Postprzez Michał85 » 4 lut 2015, o 13:06

Suplementy... Ludzie co wy myślicie że zażyjecie jakiś bez sensowny chemiczny proszek czy inną substancję i od razu schudniesz parenaście kilogramów? Najpierw trzeba mieć dobrze ułożony plan ćwiczeń i oraz zbilansowaną dietę która odrzuca zbyt duże ilości tłuszczu, najlepiej sprawdź tak jak to opisała Hanka na swoim blogu http://haniusia89.blog.interia.pl/?id=3349885, która pokazuje jak można schudnąć bez żadnych chemicznych "wzmacniaczy" :)
Michał85

Postprzez ddd » 8 lut 2015, o 22:13

ludzie jakie suplementy. dobra dieta i waga spada. czyli udać się do dietetyka a nie czasami dieta z neta. pozdrawiam
ddd

Postprzez Dabtrlirs » 9 lut 2015, o 10:14

Suplement jest dość indywidualną sprawą. Ja biorę minilinię, i na mnie działa rewelacyjnie. Ale muszę przyznać, że na kilka moich koleżanek też. Najlepiej same musicie wypróbować. Za przemawia raczej bezpieczny skład, i widoczne szybkie efekty. Ja polecam.
Dabtrlirs

Postprzez Gość » 9 lut 2015, o 10:16

wystarczy czasem ruszyć tyłek z fotela
Gość

Postprzez Gość » 10 lut 2015, o 02:12

Niestety nie ma cudownych środkow.Zgadzam sie z ty, że najlepszy jest ruch na swieżym powietrzu.
Gość

Postprzez Gość » 10 lut 2015, o 15:16

Ludzie!!! Nie ma cudownych tabletek, napojów, ziół , po zażywaniu których będziecie chudli 10 kg w tydzień. Dobre odżywianie i ruch to tabletki cud!
Gość

Postprzez golo » 30 kwi 2015, o 14:21

Popieram
golo

Postprzez maruda » 16 paź 2015, o 11:57

Zgadzam się że ruch i odpowiednie odżywianie to podstawa. Ale jak można dodatkowo sobie pomóc, to czemu by nie skorzystać.
Z oporami ale zacząłem jeść na śniadanie płatki owsiane z jabłkiem. Mam pewność, że dzięki nim mój żołądek zupełnie inaczej pracuje.
maruda

Postprzez Gość » 8 lis 2015, o 14:54

Suplementy moim zdaniem nie pomagają. Nie ma nic lepszego niż po prostu zdrowe jedzenie. A jak jakieś leki to tylko ziołowe, typu Dicotuss
Gość

Postprzez smuuuti » 10 lis 2015, o 22:57

W moim odczuciu w jakimś stopniu suplementy działają, ale są tylko po to żeby pomagać. Są zwykle zrobione ze składników naturalnych, które wspomagają niektóre czynności organizmu, więc jako dodatek do diety nie są taką złą opcją. Polecam tutaj poczytać o tym jak wybrać odpowienie tabletki/suplementy. Bowiem wybór zależy od tego, czego właściwie od nich oczekujesz: lepsze trawienie, spalanie tkanki tłuszczowej i tym podobne. Ja kiedyś używałam suplementów, ale zrezygnowałam na rzecz po prostu zdrowego odżywiania, a same suplementy zamieniłam na naturalne wspomagacze diety dodając je do potraw itp. Także podsumowując - suplementy nie są najgorszym wyborem, ale również nie są obowiązkowe do dobrego funkcjonowania - wystarczy zapoznać się bliżej z tematem i same suplementy można zastąpić czymś innym :)
smuuuti

Postprzez Martyna » 10 lis 2015, o 22:59

Gość napisał(a):Suplementy moim zdaniem nie pomagają. Nie ma nic lepszego niż po prostu zdrowe jedzenie...

Pokaż mi dzisiaj zdrowe jedzenie.... :D :D :D Masz wybór mniej lub bardziej nafaszerowane chemią, antybiotykami itd - to dotyczy mięs, serów itp, mniej lub bardziej zaopatrzone w metale ciężkie lub modyfikowane genetycznie. Odnośnie suplementów, to niestety, piszesz o ziołach, a nawet nie sprawdziłaś, jaki skład ma Foreverslim. To jest w 100% środek opart na naturlanym składzie. I uzupełnia w organizmie właśnie to co powinno dać nam jedzenie, a nie daje bo jest z tego wszystkiego "wyprane" I z tego powodu,że suplement powoduje uruchomienie naturalnych procesów jest on potrzebny.
Martyna

Postprzez Weronika » 25 lis 2015, o 20:32

Łatwo napisać, ruszyć tyłek,gorzej, ze nie zawsze jest to optymalne... Wiesz np, że jeżeli twoja waga +100 przekracza twój wzrost,to biegając możesz doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń kolan, czego może teraz nie odczujesz,ale za kila lat może być główną przyczyną do założenia endoprotez... A co do Foreverslim, to suplement, który wspomaga i ze względu na skład akurat moim zdaniem powinien pomóc, nie mniej sam z siebie za ciebie nie schudnie... Poczytaj może ogólnie o samych suplementach, jaka jest zasada ich działania...
Weronika

Postprzez DariaT » 1 sty 2016, o 01:59

Nie jestem zwolenniczką brania suplementów diety. Nawet mojemu dziecku staram się nie dawać witamin tylko pilnuję aby jadło wszystko, surówkę i mięso też a nie tylko same ziemniaki. Pijemy soki warzywne i owocowe. Sama je robię w sokowirówce. Jak moje dziecko przeziębi się to podaję mu mleko z miodem i masłem oraz sok z malin. W aptece widziałam ten syrop z bzu czarnego dla dzieci, czytałam skład to ma same naturalne wyciągi roślinne oraz witaminę c i cynk. Kupię go do apteczki, będzie na przeziębienie i grypę.
DariaT

Postprzez Milusia » 8 lut 2016, o 12:10

Suplementy diety itp to tylko nabijanie kasy firmom farmaceutycznym i nic więcej
Milusia

Postprzez Gość » 8 lut 2016, o 16:36

Milusia napisał(a):Suplementy diety itp to tylko nabijanie kasy firmom farmaceutycznym i nic więcej

To chyba chodzi o leki, a nie suplementy.
Gość

Postprzez alicjaf » 13 kwi 2016, o 09:26

Ja uważam że takie suplementy nie są dobrym wyjściem. Po prostu trzeba się wziąć za siebie, zdrowo się odżywiać i ćwiczyć ;)
alicjaf

Postprzez lidka » 20 kwi 2016, o 12:09

Uważam , że suplementy mozna brac ale wcześniej trzeba zapytać dietetyka lub trenera personalnego o zdanie na ich temat. Mnie został polecony therm line fast . Musiałam mieć tabletki lub inny specyfik bez chemicznych trujących składów i właśnie ten spisał się na medal. Za nim oczywiście kupiłam , czytałam opinie i dawkowanie. Wszystko było na plus.
lidka

Postprzez annna » 7 lip 2016, o 23:27

najlepiej udać się do dietetyka.....rozsądna dieta- zdrowe produkty i ćwiczenia
annna

Postprzez dietetyk » 24 sie 2017, o 11:08

dietetyk

Postprzez xnm » 15 wrz 2017, o 13:31

Dobrym suplementem jest jeszcze olej konopny z konopi siewnych, który ma wszechstronne zastosowanie.
Sprawdź sobie ten olej konopny w aptece.
xnm

Postprzez Lala1 » 22 wrz 2017, o 11:39

a może Amlan forte? ja mam i jestem zadowolona z efektów. nie schudniesz po nim 5 kg tygodniowo, ale tak z 4 kg na miesiąc
Lala1

Postprzez fela1966 » 9 kwi 2018, o 12:08

Nie wiem, nigdy w życiu nie korzystałem z tych suplementów o których tutaj wspominacie... Jakoś zdecydowanie większe mam zaufanie do w pełni naturalnych i ekologicznych ziołowych specyfików. Szkoda, że w Wyrzysku nie ma żadnych ciekawych sklepów z ziołami, ostatnio jak potrzebowałam kupić zioła na bakterię Helicobacter Pylori to musiałam skorzystać z tych ze strony https://organis.pl/produkt/helicobacter ... zne-ziola/ . Tyle dobrze, że są w naprawdę dobrej cenie :)
fela1966

Powrót do Medycyna, zdrowie i uroda