Jak ładnie urządzić łazienkę

Dział o naszym życiu, troskach i radościach.

Re: Jak ładnie urządzić łazienkę

Postprzez ...L » 14 mar 2015, o 22:13

I najlepiej samemu lub firma tylko nie Studio łazienek T.Lewicki... NIESŁOWNY GOŚCIU...
...L

Postprzez vojans60 » 5 maja 2015, o 08:42

Zawsze można zatrudnić kogoś kto wykonuje aranżacje wnętrz. Ktoś z doświadczeniem i wyobraźnią przestrzenną może zaprojektować coś ciekawego.
vojans60

Postprzez gość » 22 maja 2015, o 13:49

zawsze ładnie jest jak położy sięodpowiednią kwotę
gość

Postprzez maruda » 20 paź 2015, o 12:41

Remontując łazienkę doszliśmy do wniosku, ze warto wymienić drzwi wewnętrzne. Znalazłem stronę No i jak żona doczytała się o drzwiach przesuwnych , to mam w domu remont na maksa. Wszystkie drzwi do wymiany.
maruda

Postprzez Gość » 21 paź 2015, o 14:59

maruda napisał(a):Remontując łazienkę doszliśmy do wniosku, ze warto wymienić drzwi wewnętrzne. Znalazłem stronę No i jak żona doczytała się o drzwiach przesuwnych , to mam w domu remont na maksa. Wszystkie drzwi do wymiany.

A można wysrać się na takie drzwi?
Gość

Postprzez Polpicja » 1 lis 2015, o 13:10

Ładnie urządzić nie jest trudno. Trudniej jest zrobić to TANIO. Dlatego warto korzystać z porównywarek cenowych. Ja w ten sposób kupuję wszystko. Silikony, drabiny, płytki, no wszystko!
Polpicja

Postprzez Benek » 1 gru 2015, o 17:30

Ciekawe aranżacje można podpatrzyć w internecie na stronach producentów płytek łazienkowych.
Benek

Postprzez szybkigonzo » 19 sty 2016, o 14:03

A co to ku... jest? Forum reklamowe.....jakieś Agatarolety, jakieś mycie elewacji.....wydaje mi się że większość postów jest pisana na zamówienie.
szybkigonzo

Postprzez mentos » 25 sty 2016, o 10:21

Warto od razu założyć zawory zaporowe. W razie awarii zakręcasz wodę i masz spokój.
mentos

Postprzez Gość » 25 sty 2016, o 18:33

pewnie ze tak mozna
Gość

Postprzez Milusia » 20 lut 2016, o 01:47

Też polecam strony producentów albo obrazki z wyszukiwarki po wpisaniu konkretnego hasła. Są też programy do aranżacji wnętrz - warto poszukać w necie
Milusia

Postprzez Vaarattes » 20 maja 2016, o 03:09

Jakieś płytki do tego ledowe lampy i wszystko będzie idelanie wyglądać
Vaarattes

Postprzez Patrycja » 20 cze 2016, o 08:35

Ja chciałam mieć jasną łazienkę, więc mam zrobioną białymi płytkami z czarnymi elementami. Dużo uwagi poświęciłam też dobieraniu oświetlenia, jeśli chcecie coś eleganckiego do łazienki, to można zaglądnąć . Mam duże lustro oświetlone z każdej strony, dodatkowo kinkiety. Generalnie pomysłu na wystrój szukałam w czasopismach i w sieci - ja się tym inspirowałam, ale wiele rzeczy zrobiłam i tak po swojemu :)
Patrycja

Postprzez Gość » 21 paź 2016, o 20:50

Patrycja napisał(a):Ja chciałam mieć jasną łazienkę, więc mam zrobioną białymi płytkami z czarnymi elementami. Dużo uwagi poświęciłam też dobieraniu oświetlenia, jeśli chcecie coś eleganckiego do łazienki, to można zaglądnąć . Mam duże lustro oświetlone z każdej strony, dodatkowo kinkiety. Generalnie pomysłu na wystrój szukałam w czasopismach i w sieci - ja się tym inspirowałam, ale wiele rzeczy zrobiłam i tak po swojemu :)

Zastosowałem podobne rozwiązania. Polecam
Gość

Postprzez trusia » 2 gru 2016, o 12:05

Co prawda łazienki nie urządzałam teraz, ale za to szukałam inspiracji na urządzenie mojej sypialni bo od dłuższego czas zabierałam się za to. Gdyby ktoś poszukiwał pomysłów to mogę polecić nowoczesne szafy do sypialni Postawiłam na styl podobny do tego z pierwszego zdjęcie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ;)
trusia

Postprzez dorotea » 15 gru 2016, o 14:33

Ja podczas urządzania mieszkania miałam jakieś tam pomysły, ale nie umiałam zebrać tego wszystkiego w spójną całość, dlatego projekt łazienki zleciłam profesjonalnej firmie, która się tym zajęła i powiem szczerze, że efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania ;)
dorotea

Postprzez klaudusia99 » 5 sty 2017, o 09:57

Ja urządzając łazienkę postawiłam na minimalizm. Białe ładne kafelki na ścianę zawsze będą wyglądać elegancko. Na podłodze mamy kafelki imitujące drewno. Dzięki białym błyszczącym płytkom łazienka wydaje się być większa niż jest w rzeczywistości. Efekt robi też duże lustro nad umywalką.
klaudusia99

Postprzez xnm » 17 mar 2017, o 12:23

Nie wiem czy zdecydowałbym się na projekt łazienki. Niby jest to ciekawe rozwiązanie.Z drugiej strony jest to bardzo drogie i można o wiele taniej samodzielnie sobie taka łazienkę zaprojektować. Szczególnie,że w wielu sklepach , w któych kupuje sie glazurę czy mozaikę jest możliwość wykonania darmowego projektu.
Co do mozaiki to w ostatnim czasie jest bardzo modna.
http://nasze4katy.net/mozaika-lazience- ... aranzacje/
Zobaczcie jak świetnie wygląda to tutaj:
Obrazek
xnm

Postprzez Kazio » 4 kwi 2017, o 13:29

Ja szukam inspiracji do urządzenia przedpokoju. Niby małe pomieszczenie, nie spełniające większej funkcji, ale jakby nie patrzeć pierwsze które widzi się po wejściu do mieszkania. Warto sobie tutaj http://www.gazetawielkopolska.pl/meble-przedpokoju-zadbaj-o-dobre-pierwsze-wrazenie/ o tym poczytać.
Kazio

Postprzez amme » 5 kwi 2017, o 14:01

Mozaika prezentuje się przepięknie.Aczkolwiek sprawdziłam sobie ceny i nie sądzę aby było mnie na coś takiego stać.. Raczej nie.
Ostatnio równiez przegładałam sobie płytki w sieci ponieważ powoli dojrzewam do tego, że będe musiała swoją łazienkę wyremontować.
amme

Postprzez zosia » 7 kwi 2017, o 11:51

ja postawilam na klasyke czarno biale jedynie fugi mam brokatowe, fajna odskocznia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu z czyszczeniem takich płytek
zosia

Postprzez OlaSmok » 3 cze 2017, o 12:07

Myśmy przed remontem dużo wzorowali się na zdjęciach z internetu, to znaczy się ja, mąż nie był tym szczególnie zainteresowany. :P
OlaSmok

Postprzez amme » 4 lip 2017, o 12:32

No włąsnie sama również przeglądam głównie zdjęcia w sieci. Portale , blogi. Na wiekszości polecane są białe łazienki chociaż sama do bieli nie jestem przekonana. Niby wiele osób pisze, że łatwo się zmywa taką łazienkę, ale jednak wolałabym coś w odcieniach kawy z mlekiem i beżu. Szczególnie, że w tych kolorach mam resztę mieszkania i taka łazienka pasowałaby mi ogólnie do wystroju...
Co sądzicie o kolekcji Palacio od firmy Tubądzin? http://www.tubadzin.pl/
Obrazek
amme

Postprzez Kokarda » 7 sie 2017, o 17:27

Ładna łazienka marzy się każdemu kto tylko zaczyna swoje życie w nowym mieszkanku.Osobiście bardzo podobają mi się łazienki stylowe i przestronne.W wielu magazynach branżowych pokazuje się łazienki z wielkimi lustrami w pięknych ramach.
Na wielu blogach również króluje taki właśnie styl. Fajne jest to,że takie lustra czy nawet ramy do nich bez większego kłopotu dostaniemy w sklepie internetowym https://aluramy.pl/lustra/1
Kokarda

Powrót do Nasze codzienne sprawy