Zespół na wesele

Wszystko na temat szeroko pojętej muzyki.

ZESPÓŁ NA WESELE

Postprzez putin » 19 paź 2011, o 19:20

witam. znacie moze jakis dobry zespół na zabawe weselna. w miare młodzi najlepiej kobieta i mezczyzna. kontakt mozna na 5764109. z góry dziekuje
putin

Re: ZESPÓŁ NA WESELE

Postprzez albert.elitka » 19 paź 2011, o 20:20

U mojej kuzynki na weselu grał zespół Unisono. Było widać i co najważniejsze słychać, że znają się na rzeczy :)
Polecam! :)
albert.elitka

Postprzez tomek27 » 20 paź 2011, o 10:53

polecam No problem, wpisz w google No problem, zobacz, posłuchaj i obejrzyj, warto ;)
tomek27

Postprzez blue » 20 paź 2011, o 22:08

co prawda dwóch facetów, ale są rewelacyjni ;)
blue

Postprzez 111111 » 24 paź 2011, o 12:30

,Sunset' - świetny zespół i po sprawie!
111111

Postprzez ksmigaj » 24 paź 2011, o 19:49

Zajmę tu głos, bo sam zajmuję się imprezami weselnymi. Polecam kilka zespołów.

Maciej Sury Band rewelacyjny zespół trzyosobowy. Członkowie zespołu to także członkowie wyrzyskich chórów. Wszyscy śpiewają.
Kolejna grupa założona przez Krzysia Zimnego z Osieka. Także trzyosobowa. Również wszyscy są członkami chórów i jeśli dobrze kojarzę Mikołaj jest też członkiem orkiestry dętej.
Trio Family to zespół działający na naszym lokalnym rynku już od jakiegoś czasu. Niestety poza namiarem nie znam szczegółów.
Alhambras - grupa założona przez Leszka Kusza, znanego na naszym rynku muzyka, który współpracuje z domem kultury i prowadzi aktualnie zespół Koraliki.
Również swoją grupę utworzyła Danka Buda po rozejściu się z Krzysiem Zimnym. Szczegółów nie znam, ale kontakt posiadam.
Na koniec mogę polecić własną osobę, także w duecie z wokalistką lub drugim dj.

Wszelkie szczegóły dotyczące w/w zespołów: ksmigaj@gmail.com
Zapraszam na stronę internetową
http://www.dobreimprezy.dl.pl
ksmigaj

Postprzez xvxkubalaxvx » 27 paź 2011, o 09:15

Polecam Serdecznie Zespół FLESHDANCE - Dj. J.Bohla z wokalistką :)
xvxkubalaxvx

Postprzez Jacek » 30 kwi 2013, o 22:35

Polecam zespół Trans, świetne prowadzenie i repertuar "pod nogę" :D http://wyrzysk.dzs.pl/
Jacek

Postprzez .yz » 1 maja 2013, o 06:57

polecam Trio family, nazwa tego zespołu została zmieniona na zespół OPAL
.yz

Postprzez Magix » 1 maja 2013, o 07:31

Wy co niektórzy wpisujecie, że polecacie a nie piszecie dlaczego, więc wydaje że to niektórzy sami próbują sobie zrobić reklamę.

To ja wam napiszę.
Polecam zespół Trans, świetne prowadzenie i repertuar "pod nogę" http://wyrzysk.dzs.pl/

Nawet nie dajecie żadnego dema. Chcecie sprzedać komuś na jego ważną uroczystość kota w worku?

polecam Trio family, nazwa tego zespołu została zmieniona na zespół OPAL

Z tych to mam ubaw największy. Gdy już kończą mi się śmieszne filmiki na youtube to załączam sobie z kolegami dema OPAL. Mamy konkretną polewkę z wokalisty. Poprzedni skład też mnie rozbawiał, jak Roman ze szwagrem dawali czadu. Oczywiście co do wokalistki to nie mam zastrzeżeń. Na wesela to jest nawet trochę za dobra.

Ponadto to uważam, że te wszystkie zespoliki to nic innego jak kolejny przykład szarej strefy w naszym kraju. Każdy by se grał i balował, a ten kraj z czego ma żyć, budować drogi, mosty i inne? Ludzie trochę patriotyzmu obudźcie w sobie, a nie tylko komercha i potem narzekanie, że w Polsce jest źle, bo Państwo nie ma na nic pieniędzy.
Magix

Postprzez fan » 1 maja 2013, o 07:57

Witam, bylem w zeszlym roku na weselu na ktorym grał i spiewal zespół SUNSET ze Złotowa - jednym słowem REWELACJA, innego zespolu niebrałbym pod uwage, zabawa do samego rana z usmiechem na twarzy i litrami wylanego potu, poprostu nie chce sie zejsc z parkietu, członkowie grupy energiczni, młodzi, wokalista podczas spiewu i grania na klawiszach tanczy, organizacja oczepin - pierwsza klasa 100% zadowolenia, Polecam!!!
fan

Postprzez xzy123 » 1 maja 2013, o 09:19

Witam! Kolego "MAGIX" jeśli jesteś taki dobry muzycznie i wokalnie to zapraszam Cię do siebie na małe przesłuchanko. Potrzebuję dobrego wokalisty i muzyka, a nie wypisuj takie bzdury. Najpierw pokaż co sobą reprezentujesz. ZAPRASZAM :) !!!
xzy123

Postprzez ssssssss » 1 maja 2013, o 13:18

ja tez polecam zespol trans ;)
a magix zamknij dupe , wielki znawca
ssssssss

Postprzez bubu » 1 maja 2013, o 18:55

magix ocenia się cały zespół i to najlepiej jeśli go znasz i słuchałeś na żywo a nie stosować tu na forum jakieś nie na miejscu teksty. dziwne że krytykujesz wokaliste a wokalistke nie. oni tworzą całość zespołu. byłam na weselu na którym grali i było fajnie. goście byli bardzo zadowoleni i nikt nie krytykował.
bubu

Postprzez Hmm » 1 maja 2013, o 19:38

Zespół? Kto dziś bierze zespoły na wesele??? Najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest DJ!!!
Hmm

Postprzez Magix » 1 maja 2013, o 20:06

Wy się ode mnie odbujajcie, bo ja tylko napisałem, że z kolegami mamy polewkę z wokalisty i choć doceniamy wokalistkę to i tak mamy polewkę z utworów które wykonuje osobiście wokalista. Ponadto, ja nie muszę pokazywać co ja potrafię i jak potrafię śpiewać, bo po prostu nie potrafię, ale zapewniam, że mam wiele innych zdolności nie związanych z tym tematem. Nie każdy kto wypowiada się o swoich odczuciach po posłuchaniu kogoś popisu wokalnego nie musi być supertalentem wokalnym. Tylko ocenia mówi, że nie chciałby takiego zespołu na swoim weselu.

Zobaczcie jak jedna osoba może w zespole popsuć imprezę:

Ponadto dodam, że dobrego DJ'a bym wybrał na wesele zamiast lichego zespołu za wiele większą kasę.
Magix

Postprzez xzy123 » 1 maja 2013, o 20:40

Witam ponownie kolegę MAGIX!!! Jeżeli nie jesteś w temacie to najlepiej jakbyś się nie wypowiadał, ponieważ twoje zdanie akurat na forum nie ma najmniejszego znaczenia, a świadczy tylko o twoim poziomie inteligencji!!! Jak można się wypowiadać na jakiś temat nie mając kompletnie pojęcia. Ale z tego co widzę przeglądając to forum to tylko się potrafi kogoś krytykować i jakieś głupie nie przemyślane teksty pos kogoś adresem wypisywać!!!! Pozdrawiam :D
xzy123

Postprzez xzy123 » 1 maja 2013, o 20:45

Dodam, że jeżeli będziesz miał wesele to sobie zaproś DJa i baw się z nim do białego rana i na pewno zagra ci za małą kasę.
Ale proponuję zostawić złote myśli dla siebie!!!!!!!!!!!!!!! :D
xzy123

Postprzez Magix » 1 maja 2013, o 21:30

xzy123 napisał(a): Jak można się wypowiadać na jakiś temat nie mając kompletnie pojęcia.

Przeciętni goście weselni zapewne też nie będą mieli większego pojęcia o graniu i śpiewaniu, ale swój rozum mają i zły smak pozostanie na zawsze po marnych grajkach. Tym bardziej, że teraz to rejestruje się imprezy nagrywając. Goście na weselu tego nie powiedzą, bo zazwyczaj mają wypite i nie stanowi im jakość, ale potem przez całe lata będą oglądać nagrania i mieć polewkę.

Więc już nie wtykając konkretnemu zespołowi, pragnę skłonić wszystkich do przemyślenia dziesięć razy, zanim weźmie się jakiś zespół, bo o stówkę tańszy. A tańszy i tak będzie DJ i nawet gdyby DJ się spił, to imprezę da się uratować, bo coś tam zawsze puścić można z jego kolekcji.
Magix

Postprzez xzy123 » 1 maja 2013, o 21:36

Kolego jesteś pusty jak bęben totalizatora sportowego po zwolnieniu blokady :lol:
xzy123

Re: Zespół na wesele

Postprzez Denis » 2 maja 2013, o 15:10

Polecam zespół PRESTO z Jeziorek pod Piłą.
Grali na naszym weselu 5 lat temu.W kościele zaśpiewali mi na wejście Pozwól mi Panie.....wzruszeni byli wszyscy,z trudem powstrzymywałam łzy żeby makijaż mi się nie popsuł ;-).Zabawa trwała do białego rana,goście byli zadowoleni i my również.Polecam.
Denis

Postprzez Taki tam » 4 maja 2013, o 13:53

Jeżeli chodzi o DJ'a to bardzo polecam Sławka Matuszewskiego z Osieka nad Notecią. Bardzo dobrze dobrana muzyka, dobra "gadka" przez mikrofon potrafi rozbawić niejednego gościa bawiącego się przy jego muzyce, dobrze zorganizowane oczepiny i inne tego typu zabawy. Naprawde człowiek zna się na rzeczy i zna się na tym. Naprawdę człowiek godny polecenia.
Taki tam

Postprzez iza. » 16 maja 2013, o 23:12

A2
iza.

Postprzez Marlena » 13 kwi 2016, o 09:27

Są rewelacyjni, profesjonalne podejście do rzeczy. Jako jedyni organizują pokazy laserowe i sesje zdjęciowe z laserami. Bajka ! ! !
Marlena

Postprzez tomeksne » 21 lip 2016, o 11:07

na moim weselu grał zespół na wesele Lublin Weekendband i jestem naprawdę z nich zadowlony
tomeksne

Postprzez Necravis » 12 gru 2016, o 13:02

Polecam zespół SEKRET z Szamocina. Najlepszy zespół jaki można sobie wymarzyć na ślub. Perfekcjonizm w każdym calu. Wykonanie utworów porywa wszystkich gości na parkiet do zabawy pomimo zmęczenia. GORĄCO I SZCZERZE POLECAM!!!
Necravis

Postprzez Pomiros » 17 gru 2016, o 18:56

Dokładnie, nie znam lepszego zespołu niż Sekret. W pełni profesjonalni,robiący krótkie przerwy. Dysponujący szerokim repertuarem. Warto sprawdzić https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5% ... e_internal
Pomiros

Postprzez Gość » 4 sty 2017, o 12:06

a jakie sa ceny zespolu weselnego ?

Ostatnio przesunięty w górę 4 sty 2017, o 12:06 przez: Anonymous.
Gość

Powrót do Muzyka