Dermatolog w Wyrzysku

Możesz dodać informacje, zdjęcia z wydarzeń których nie ma na portalu lub je uzupełnić.

Dermatolog w Wyrzysku

Postprzez nmkl » 7 wrz 2016, o 10:50

Witam
czy ktoś orientuje się w jakich godzinach i w jakich dniach przyjmuje ?
czy byliście już był Pani Dermatolog i co o niej sądzicie ?

Planuję się do niej wybrać ale nie wiem czy jest dobra ?
nmkl

Re: Dermatolog w Wyrzysku

Postprzez ewa » 7 wrz 2016, o 13:05

Zapisy są w ośrodku zdrowia na parterze,mimo tego kolejka do gabinetu spora bo wszyscy przychodzą z rana a pani dr spóźnia się. Byłam u pani dr parę razy, efekt długiego leczenia żaden, oczywiście każdy może mieć inną opinie.
ewa

Postprzez :)) » 7 wrz 2016, o 21:34

pani dermatolog przyjmuje w czwartki i piątki (nie jestem tego na 100% pewna)
byłam ostatnio prywatnie u tej pani i jestem bardzo zadowolona :) polecam!
:))

Postprzez nmkl » 8 wrz 2016, o 08:12

ewa napisał(a):Zapisy są w ośrodku zdrowia na parterze,mimo tego kolejka do gabinetu spora bo wszyscy przychodzą z rana a pani dr spóźnia się. Byłam u pani dr parę razy, efekt długiego leczenia żaden, oczywiście każdy może mieć inną opinie.

o kolejce spóźnianiu się słyszałam i o tym że podobno jest świetna
nmkl

Postprzez nmkl » 8 wrz 2016, o 08:13

:)) napisał(a):pani dermatolog przyjmuje w czwartki i piątki (nie jestem tego na 100% pewna)
byłam ostatnio prywatnie u tej pani i jestem bardzo zadowolona :) polecam!

no tak..mnie na prywatną wizytę niestety nie stać :/
nmkl

Postprzez kijka » 8 wrz 2016, o 09:50

Czy oplaca sie tracic czas i przyjsc do tej Pani? Mam na palcach takie okropienstwo skura schodzi i mam male pecherzyki z "woda"i bylam juz u lekarza nie wie co to jest przepisal leki ale i tak nie pomaga juz tyle kasy stracilam na te leki i nawet prywatnie u dermatologa w Pile bylam to przepisala mi tylko krem do rąk. Myslicie zeby wybrac sie do tej Pani slyszalam ze jest dobra jakie sa wasze opinie?
kijka

Postprzez ona2 » 8 wrz 2016, o 14:01

nie polecam tej pani. Nie pomogla i ani mojemu dziecku. Nic nie mówi tylko wypisuje lekarstwa...
ona2

Postprzez Wera » 23 lis 2016, o 14:38

skóra pisze się przez ó a nie przez u
Wera

Postprzez abaddon1234 » 20 sty 2017, o 06:41

Nic nie mówi tylko wypisuje lekarstwa...
สมัครเอเย่น
abaddon1234

Postprzez nmkl » 20 sty 2017, o 09:21

abaddon1234 napisał(a):Nic nie mówi tylko wypisuje lekarstwa...
สมัครเอเย่น

Nie dość ,że nic nie mówi to jak do niej poszłam i powiedziałam ,że źle się czuję bo lekach to stwierdziła ,że to nie możliwe bo biorą je dzieci po czym stwierdziła ,że nie chce się leczyć,że ją okłamuję i że,dalej nie będzie mnie leczyć po czym znowu wypisała kolejną receptę i wyznaczyła kolejną datę .Już więcej tam nie poszłam i nie mam zamiaru więcej iść!na dodatek zawsze spóźniona
nmkl

Postprzez Unore » 14 maja 2017, o 21:08

Chcąc znaleźć dobrego dermatologa, nie ma sensu ograniczać się do konkretnego miasta. Ja, przez wiele lat nie mogłem poradzić sobie z nawracającymi objawami łuszczycy. Żaden dermatolog nie potrafił mi pomóc - dopiero, gdy udałem się do warszawskiej kliniki dermatologicznej "Febumed", znajdującej się przy ul. Batuty 7, przepisano mi preparaty, które naprawdę mi pomogły...
Unore

Postprzez piet » 27 gru 2017, o 10:02

Oczywiście,że tak. Chociaż trzeba przyznać,ze do miasta oddalonego o kilkaset kilometrów nikt nie będzie jechał (no chyba że sprawa jest poważna)

Na stronie jest artykuł o tym w jakich sytuacjach NA PEWNO trzeba wybrać dię do dermatologa:
http://strefawolnejprasy.pl/nalezy-udac ... rmatologa/

Głównie w przypadku kiedy domowe leczenie niczego nam nie daje. A i sugeruję zapisać się od razu prywatnie. Szczegolnie jeśli nie macie skierowania i ochoty na to aby czekać na wizytę 8 miesięcy.
piet

Postprzez misi3k » 24 sty 2018, o 11:06

Hej,
ostatnio pojawiły mi się na skórze dziwne zaczerwienia dodatkowo mocno swędzą, mam objawy podobne do skazy białkowej/ Tutaj poczytałem na temat skazy http://aptekanowa.pl/dieta/czym-skaza-bialkowa/ nie wiem czy zgłosić się do lekarza czy samemu zacząć wprowadzać dietę. Co byście poradzili?
misi3k

Powrót do Aktualności - wydarzenia i imprezy w naszej gminie