studio tatuażu i piercingu

Czyli plotki, nieoficjalne informacje, o których się mówi na mieście

studio tatuażu i piercingu

Postprzez kamajula » 15 sie 2016, o 00:18

Ciekawi mnie co Wyrzyszczanie sądzą o otwarciu w naszym mieście profesjonalnego salonu piercingu i tatuażu ? Czy znaleźliby się klienci? Dodam że kolczykowanie pistoletem to nie piercing.
kamajula

Re: studio tatuażu i piercingu

Postprzez Klos » 15 sie 2016, o 00:25

Idź mi z takim hujstwem. Coraz więcej widać okaleczonych tatuażami ludzi, a co najgorsza kobiet. Chyba dawno wojny nie było, że ludzie muszą sami się okaleczać. Ohyda.
Klos

Postprzez Gość » 15 sie 2016, o 14:03

ciemnogrod, przeciez ze lepiej w salonie jak u kogos w piwnicy diabli wiedza czym
Gość

Postprzez Gość » 15 sie 2016, o 14:03

ciemnogrod, przeciez ze lepiej w salonie jak u kogos w piwnicy diabli wiedza czym
Gość

Postprzez Aga » 15 sie 2016, o 23:44

Supeeerrr jeszcze jakby ceny były w miarę dostępne to już wogole bajka jestem za mimo iż mam już prawie 40 lat to delikatny tatuaż nigdy nie szpeci
Aga

Postprzez 8Mila » 16 sie 2016, o 09:06

Dobry pomysl, czegos tutaj takiego brakuje, tylko profesionalisty, dobrego lokalu, dobrych reklam i co wazne dobre ceny, bo jak kazdy wie to Wyrzysk nie jest jak Warszawa co maly tatuaz kosztuje 400-600zl
8Mila

Postprzez Gość » 16 sie 2016, o 12:56

Zgadzam się z Klos.
Oczywiście każdy ma prawo robić sobie ze swoim ciałem co zechce.
Jednak obiektywnie taki tatuaż po prostu szpeci.
Niektórzy ludzie lubią np gady, płazy i tego tupu zwierzęta, a niektórzy się po prostu tym brzydzą.
Z tatuażem jest podobnie.

Z tą wojną to również prawda, bo jeśli ktoś odniósł rany, które pozostawiały blizny, to co prawda szpeciły one ciała, ale z drugiej było powodem do dumy, bo człowiek otarł się o śmierć i stał się silniejszy (co nas nie zabije, to nas wzmocni).
Tatuaż to może jakaś namiastka podobnej sytuacji, tylko czym tu się chwalić, jeśli nie ma tu ryzyka i wszystko jest bezpieczne higieniczne itp.
Gość

Postprzez ulka » 20 wrz 2016, o 10:52

A wiecie moze ile kosztuje przeklucie nosa u kogo najlepiej?
ulka

Postprzez swizzb3at » 6 paź 2016, o 01:44

mnie interesują za to ceny tatuaży
swizzb3at

Postprzez O.Michał » 6 paź 2016, o 21:40

Prawdopodobnie tak tylko, że pojawiłoby się profesjonalne studio , nie oznaczałoby od razu, że każdy z mieszkańców musiałby sobie robić tatuaż czy ciało przekłuwać, ja tam wolę wydawać swoje pieniądze w http://mopek.pl/oferta/pranie-tapicerki-samochodowej firmie sprzątającej z kwidzynia. Oznaczałoby to jedynie tyle, że Ci którzy już mieliby na to ochotę, mogliby wykonać owe zabiegi w bezpiecznym, czystym i higienicznym miejscu, rękami profesjonalisty.
Ostatnio edytowano 1 sie 2017, o 12:49 przez O.Michał, łącznie edytowano 5 razy
O.Michał

Postprzez rockon » 15 lis 2016, o 17:21

O właśnie - jakie są ceny?
I można prosić link do przykładów? Bo się zastanawiam, czy opłaca mi się przyjeżdżać z Bydgoszczy, żeby sobie zrobić tatuaż. A jeśli jest na wysokim poziomie artystycznym, a no i cena jest niewielka? No to fajnie.
rockon

Postprzez rockon » 16 gru 2016, o 22:51

O właśnie - jakie są ceny?
I można prosić link do przykładów? Bo się zastanawiam, czy opłaca mi się przyjeżdżać z Bydgoszczy, żeby sobie zrobić tatuaż. A jeśli jest na wysokim poziomie artystycznym, a no i cena jest niewielka? No to fajnie.
rockon

Postprzez Irek443 » 4 sty 2017, o 09:05

No mi właśnie też przydałyby się jakieś linki do tego.
Irek443

Postprzez mywayof1 » 3 mar 2017, o 02:55

Nie widzę w tym nic złego, usługa jak każda inna.

Ostatnio przesunięty w górę 3 mar 2017, o 02:55 przez: Anonymous.
mywayof1

Powrót do O czym wróbelki ćwierkają...