Nasz konkurs dla społeczności Margonina?

Czyli plotki, nieoficjalne informacje, o których się mówi na mieście

Nasz konkurs dla społeczności Margonina?

Postprzez JanuszK » 16 maja 2014, o 11:16

Słyszałem, że jest przez naszą gminę organizowany jakiś konkurs na Dzień Matki. Chciałbym, aby moje dziecko wzięło w nim udział i zrobiło prezent swojej mamie, ale z tego co słyszałem to ten konkurs jest on skierowany do społeczności margonińskiej.
Czy to może jakaś pomyłka, bo tu w Osieku opowiadają, że przysłano do szkoły taką informację, ale że to może być pomyłka.
Wie ktoś może coś więcej na ten temat?
JanuszK

Re: Nasz konkurs dla społeczności Margonina?

Postprzez Marta » 16 maja 2014, o 15:55

Eeee, to raczej jakaś plotka, albo ktoś oczadział :?:
Marta

Postprzez Gość » 16 maja 2014, o 18:40

Tak to prawda, wieści wyrzyskie organizują konkurs dla społeczności margonińskiej. A Urząd Miasta Wyrzysk jest wydawcą Głosu Margonina tak wychodzi z regulaminu konkursu.
Gość

Postprzez Gość » 16 maja 2014, o 18:43

Ciekawe kto w urzędzie wpadł na taki pomysł i kto tym się zajmuje
Gość

Postprzez abc » 16 maja 2014, o 18:55

Nasza gmina jest widocznie bardzo bogata bo w regulaminie pojawiła sie informacja że organizatorem konkursu pod nazwą "Dzień Matki", zwanego dalej "Konkursem", jest wydawca Czasu Margonina – Urząd Miejski w Wyrzysku z siedzibą w Wyrzysku, przy ul. Bydgoskiej 29. Czyżby nowa gazeta była opłacana przez gminę? Moje dziecko nie może nawet wziąć udziału w tym konkursie, bo jest on przeznaczony dla mieszkańców miasta i gminy Margonin. Śmiech na sali. To po co taki konkurs ogłaszać dla Margonina. Żenada! :lol:
abc

Postprzez Gość » 16 maja 2014, o 21:28

Biedny ten Osiek bo nie dość że gimnazjum katolickie to jeszcze należą do gminy Margonin
Gość

Postprzez lola » 17 maja 2014, o 21:42

Nie przenoście nam urzędu do Margonina :lol:
lola

Postprzez kkkkk » 17 maja 2014, o 22:11

Nowy regulamin konkursu dostępny na stronie urzędu. Szkoda że zgodnie z regulaminem długo będziemy czekać na publikację wyników
"4. Do dnia 27 maja 2017 roku Organizator opublikuje na stronie www.wyrzysk.pl wyniki Konkursu oraz powiadomi o nich zwycięzców Konkursu, wysyłając wiadomość na adres e-mail wskazany przez uczestników zgodnie z § 3 ust. 1 pkt b) Regulaminu."
kkkkk

Postprzez Kasia » 17 maja 2014, o 22:19

kkkkk napisał(a):Nowy regulamin konkursu dostępny na stronie urzędu. Szkoda że zgodnie z regulaminem długo będziemy czekać na publikację wyników
"4. Do dnia 27 maja 2017 roku Organizator opublikuje na stronie http://www.wyrzysk.pl wyniki Konkursu oraz powiadomi o nich zwycięzców Konkursu, wysyłając wiadomość na adres e-mail wskazany przez uczestników zgodnie z § 3 ust. 1 pkt b) Regulaminu."

Wygląda na to w gminie już się grunt pod nogami zaczyna palić.
Ja mówię już ok kilku miesięcy, że pomysł wydawania samorządowej gazety przy okazji wyborów wyjdzie burmistrzowi bokiem.
Kasia

Postprzez bolek » 23 cze 2014, o 05:38

A czy ma może ktoś ten pierwszy regulamin, który był, bo warto było by go przeczytać

Ostatnio przesunięty w górę 23 cze 2014, o 05:38 przez: Anonymous.
bolek

Powrót do O czym wróbelki ćwierkają...