siłownia

Wszystko o klubach, organizacjach i wydarzeniach sportowych.

siłownia

Postprzez michał » 7 cze 2016, o 09:16

Witam. chciałbym otworzyć siłownie w Naszym mieście. na razie wstępnie rozglądam się za lokalizacją oraz czy w ogóle byliby chętni..
co o tym myślicie?
jakieś pomysły? sugestie? wszystko mile widziane. ;)
michał

Re: siłownia

Postprzez Jestem za » 7 cze 2016, o 18:02

Jeśli będzie siłownia to napewno będę chodziła. Oczywiście, jeśli będzie tez sprzęt dla kobiet. Chodziłam kilka lat temu, jak była.
Jestem za

Postprzez Marta » 7 cze 2016, o 20:41

Nie wiem co to znaczy sprzęt dla kobiet? Jestem dziewczyną i z chęcią poćwiczę na ławeczce ;)
Marta

Postprzez Ghost » 8 cze 2016, o 01:28

Chętnie skorzystam z siłowni z prawdziwego zdarzenia... :)
Ghost

Postprzez fajna opcja » 8 cze 2016, o 04:58

Hmm... silownia mysle ze chetnych bylo by sporo a nawet i wiecej warunkiem jak sadze jest to aby byl sprzet, sprzet dobry, czysty, nie rozlatujacy sie, nie klejacy od potu poprzedniego użytkownika, jak to bylo w minionych latach ... fajnie by bylo jak by byl jakis trener... nie wszyscy wiedza jak cwiczyc lokal przestronny podobno wolny jest na bydgoskiej ... na przeciwko GCI, ogolnie sporo ludzi jezdzi do Nakla wiec taka perspektywa otworzenia w Wyrzysku silowni jest mega... wracajac do lokalu sala duza mozliwosc wstawienia szafek u gory na dole prysznice ... coz zycze powodzenia i do zobaczenia
fajna opcja

Postprzez Jestem za » 8 cze 2016, o 07:01

Jeśli chodzi o sprzęt dla kobiet, może być bieżnia, atlas kilkustanowiskowy. Na ławeczce tez chętnie poćwiczę☺. Najważniejsze. , by było czysto, przestronne. Czekam z niecierpliwością.
Jestem za

Postprzez Gość » 8 cze 2016, o 17:42

Ja z mila chcecia bym przyszla razem z mezem trzeba zaczac dbac o siebie ale nie ma gdzie:( brakuje silowni w wyrzysku
Gość

Postprzez ola » 9 cze 2016, o 19:35

również chetna!!!
ola

Postprzez Kolumb » 12 cze 2016, o 12:49

Jak była siłownia w Wyrzysku przy ul. Bydgoskiej, to uczęszczałem i widziałem , że przychodziło tam sporo osób. Mogę się zadeklarować, że i ja będę uczęszczał do nowo powstałej siłowni. Pozdrawiam i trzymam kciuki za realizację pomysłu
Kolumb

Postprzez gość » 6 wrz 2016, o 19:25

też jestem chętna! Świetny pomysł!
gość

Postprzez gosc 84 » 21 maja 2017, o 10:58

Witam. Czy w Wyrzysku powstala jakas silownia?
gosc 84

Postprzez szalona » 21 maja 2017, o 11:12

Bardzo, bardzo jestem ZA !!!
:D
szalona

Postprzez RobertG85 » 22 maja 2017, o 14:05

Nie powstała i chyba nie powstanie, chociaż pewno chętnych sporo :)

_____
Duże piersi
Ostatnio edytowano 30 maja 2017, o 11:03 przez RobertG85, łącznie edytowano 1 raz
RobertG85

Postprzez eryk » 22 maja 2017, o 15:27

Może się kiedys doczekamy
eryk

Postprzez gosc 84 » 2 lip 2017, o 11:48

No moze tak ale raczej maloprawdopodobne bo nawet nie ma odpowiedniego lokalu w naszym miescie.
gosc 84

Postprzez Straszak » 23 lip 2017, o 19:54

Siłownia to zawsze dobry pomysł ;) dla zdrowia wiele osób pewnie przyjdzie

Postprzez Kama » 10 mar 2018, o 11:23

A jak sądzicie, czy przydałby się w mieście jakiś dobry trener personalny? Chciałabym postawić na taki zawód i co więcej, nawet zaczęłam się do niego przygotowywać. Na pewno pomocna będzie tutaj aplikacja na telefon, taka jak gymgang.co . Ułatwia chociażby układanie planów treningowych i dotarcie do potencjalnych klientów, a jednocześnie mogą z niej korzystać także osoby ćwiczące, więc na pewno jest to bardzo fajne narzędzie:).
Kama

Powrót do Sport w naszej gminie