Działkowcy podsumowali rok

Działalność wszelkich organizacji i stowarzyszeń w naszej gminie.

Działkowcy podsumowali rok

Postprzez FotoMen » 16 maja 2013, o 22:28

Dlaczego w trakcie spotkania Działkowców, godło Polski leeeeeeeży za telewizorem?
:oops:
FotoMen

Re: Działkowcy podsumowali rok

Postprzez abdullahzaid » 10 kwi 2015, o 15:32

Corocznie w grudniu toruńscy działkowcy spotykają się na podsumowaniu swojej ... wymieniają się doświadczeniami a także podejmują decyzje na kolejny rok.
qwe
abdullahzaid

Postprzez ali » 10 kwi 2015, o 15:41

Z tego ,co wiem Zarząd Działkowców wynajmuje lokal i nie jest w gestii Zarządu meblowanie,dekorowanie ,uzupełnianie ,przestawianie itd.tylko korzystanie z lokalu w takiej postaci jakiej jest im udostępniony na czas zebrania .Można byłoby tworzyć zarzuty gdyby lokal był w ich posiadaniu na własność. W moim odczuciu zarzut nie trafiony -pozdrawiam.
ali

Postprzez Eta » 11 kwi 2015, o 07:58

FotoMen napisał(a):Dlaczego w trakcie spotkania Działkowców, godło Polski leeeeeeeży za telewizorem?

Skoro widziałeś,że tam leży ...... to trzeba było wstać i zawiesić. I sprawy nie ma. Naprawdę "wielki" problem poruszyłeś :shock: . :lol: :lol: :lol: :lol:
Eta

Postprzez wyrzyszczanin » 11 kwi 2015, o 14:56

Prawdopodobnie jest w tym głębszy podtekst części składu zarządu przeszkadza orzeł w koronie ,
wyrzyszczanin

Postprzez jjj » 11 kwi 2015, o 22:43

dziękujemy za krytyki to nas mocno motywuje
jjj

Postprzez Gość » 12 kwi 2015, o 03:43

Może wystarczająco zmotywowani jesteście by zająć się założeniem prądu na działkach ?
Gość

Postprzez ... » 12 kwi 2015, o 04:26

Zgadzam się z przedmówcą. Prąd w dzisiejszych czasach to absolutne minimum.
...

Postprzez abc » 12 kwi 2015, o 09:28

ROD to epoka Polski drewniamej. Ktoś skutecznie blokuje podłączenie prądu. Panowie, czas ruszyć do przodu.
abc

Postprzez ipn » 12 kwi 2015, o 14:57

Energia elektryczna to niezbędne minimum ,ale uważam iż obecny zarząd w przynajmniej części powinien być zlustrowany w końcu po to ta instytucja została powołana .
ipn

Postprzez Gość » 12 kwi 2015, o 16:02

Ciekawi mnie jeszcze problem braku toalet na terenie wyrzyskiego ROD. Czy działkowcy spędzając od wiosny do jesieni całe dnie na swoich działeczkach grządki własnymi odchodami nawożą?
Gość

Postprzez antygość » 12 kwi 2015, o 20:02

To niech zrobią szambo!
antygość

Postprzez Janekd » 15 maja 2015, o 17:10

FotoMen napisał(a):Dlaczego w trakcie spotkania Działkowców, godło Polski leeeeeeeży za telewizorem?

Nie mam pojęcia. Może wstyd im za kraj, w którym żyjemy, gdzie działalność polityków polega na dojeniu społeczeństwa i gnębieniu tego społeczeństwa ogromną ilością przepisów, zakazów i ograniczaniu swobód? Może dlatego, że ten kraj istnieje czysto teoretycznie? Jak mówią politycy.
Janekd

Postprzez chardie » 27 sty 2016, o 09:36

Myślę, że po prostu nikt nie zwraca na to większej uwagi, więc tak leży, bo leży i tyle.
chardie

Postprzez Gość » 15 mar 2016, o 02:41

chardie napisał(a):Myślę, że po prostu nikt nie zwraca na to większej uwagi, więc tak leży, bo leży i tyle.

A wysrać się na na tą geobete można?

Ostatnio przesunięty w górę 15 mar 2016, o 02:41 przez: Anonymous.
Gość

Powrót do Organizacje i stowarzyszenia