Praca

W tym miejscu dodajemy tematy, które nie pasują do innych działów

Re: Praca

Postprzez Gość » 22 lip 2013, o 12:19

Napisałaś "praca powinna odzwierciedleniem tego co na prawde chcecie robic w zyciu".
To kolejny mit.
Jasne jest, że nie wszyscy mogą robić wszystko.
Ale to raczej kwestia tego, że ktoś nie ma odpowienich predyspozycji
(np ktoś nigdy nie będzie nadawał sie na sprzedawcę, a inny na mechanika).
Ale gadanie typu praca marzeń to zwykła iluzja.
Każdą pracę można polubić tak samo jak znienawidzić.
A zależy to tylko i wyłącznie od konkretnej osoby i jego nastawiania do świata.
Prawda jest takam, że osoba z postawą rozczeniową (bo mi się należy i tyle) nigdy nie będzi z niczego zadowolona.
Gość

Postprzez jari » 22 lip 2013, o 15:50

podobno kolo kiosku ruchu w sklepie odziezowym jest praca ale tylko na czarno.
jari

Postprzez gosc » 22 lip 2013, o 17:42

TO wszystko można sprawdzic jak umowe dostanie.
gosc

Postprzez kris » 22 lip 2013, o 18:00

Tam widziałem nauczycielke chyba ze nia nie jest i pracuje za lada teraz.
kris

Postprzez gosc » 23 lip 2013, o 17:37

Zgadza sie była niedoszła nauczycielka okupuje parapet z kioskarka i obgaduja ludzi. Nie ładnie bo same maja wiele o sobie do powiedzenia.
gosc

Postprzez zawiedziony » 24 lip 2013, o 15:11

Dziś z wielkim smutkiem czekałem na Pania z kiosku ale znowu rozgadana była z sprzedawczynią sklepu odziezowego. Chyba mam pecha bo znowu odszedłem bez fajeczek:(
zawiedziony

Postprzez ken » 24 lip 2013, o 19:37

to po co tam łazisz jak i tak wszyscy omijaja ten skrawek Wyrzyska. Plotkary i nic innego tam nie ma!
ken

Postprzez egon » 25 lip 2013, o 09:59

Jade sobie pare minut temu a murek znowu zapełniony jest przed odziezowym. Jedna wielka a druga mała i tematy sie rozwijaja.
egon

Postprzez gosc » 25 lip 2013, o 10:03

Nic nie zrobisz Egon jedna z Osieka zdaje a mała z Wyrzyska. A reszte dopowiedza same. Najwidoczniej w swoim życiu syf maja i wola komus mieszac. Zreszta nie dziwie sie widzac takie puste baby ze maja problemy rodzinne.
gosc

Postprzez obrońca ;_; » 26 lip 2013, o 16:15

A co wy macie do tego że gadają ? Jak tacy mądrzy jesteście to idźcie do roboty i przez kilka godzin siedźcie na dupie i się odzywajcie tylko do klientów. Za jakie grzechy w Wsk mieszkam -.-
obrońca ;_;

Postprzez mieszkaniec Osieka » 26 lip 2013, o 18:13

Jest praca dla 3 osób w Zakładzie Usług Leśnych w okolicach Szczecinach. Zakwaterowanie i dojazd z Piły zapewniony. Wyjazd raz w tygodniu - w poniedziałek wieczorem. Powrót w sobotę wieczorem. Jest ktoś zainteresowany szczegółami?
mieszkaniec Osieka

Postprzez tral » 26 lip 2013, o 21:22

Drogi obrońco. Nie jest ładnie interesowac sie kogos zyciem tym bardziej ze pracuje sie bez umowy. Nikt nie ma prawa oceniac zycia innych a tym bardziej te Panie. Bo wielu osobą w zyciu namieszaly i klamstwa wymyslaja. A tak nie powinno być. Jak nie maja klientów nich sobie ksiazki poczytaja wyjdzie im to na zdrowie.
tral

Postprzez messer » 26 lip 2013, o 21:42

do mieszkanca osieka . a za ile ta praca i co trzeba tam robic ??
messer

Postprzez zainteresowany » 27 lip 2013, o 11:59

potrzebne jakieś dokumenty do tej pracy w Szczecinie ?
zainteresowany

Postprzez mieszkaniec Osieka » 6 wrz 2013, o 03:17

Jutro będę mógł podać szczegóły. Wymagane dokumenty - standardowe jak przy przyjęciu do pracy. CV, świadectwa pracy, później badanie lekarskie.

Nie trzeba mieć jakiś kwalifikacji, ale wiadomo jak wygląda praca w lesie - siła się przyda. Dobrze też jak ktoś umie posługiwać się piłą czy kosiarką ;)
mieszkaniec Osieka

Postprzez fela1966 » 29 kwi 2018, o 17:15

A nie myślałaś, żeby założyć własny biznes? Ja niestety też nie mogłam w naszym mieście znaleźć pracy... Wyjechałam do Wrocławia i założyłam własną firmę :) Na początku było ciężko, bo nie mogłam znaleźć taniego lokalu na biuro :( Ale trafiłam na ofertę https://ideaplace.pl/ , dzięki której mogę korzystać z przestrzeni coworkingowej w samym centrum Wrocławia. Znacznie odciążyło mnie to finansowo. No i przede wszystkim mam naprawdę komfortowe miejsce do pracy :) Także nie trzeba mieć milionów, by zacząć robić coś po swojemu! Może też spróbuj?
fela1966

Postprzez misi3k » 10 maja 2018, o 10:48

ja samodzielnie prowadzę gospodarstwo rolne i jestem zadowolony, lubię tą prace i mam niezłe pieniądze, dodatkowo naprawiam w wiosce maszyny,, tutaj https://www.twojazagroda.pl/pl/c/c-385-i-pochodne/59 zakupuje części do ursusów - to świetna i przyjemna praca
misi3k

Postprzez maczu » 17 maja 2018, o 15:16

A może możecie podpowiedzieć jak zwiększyć swoje szanse na znalezienie lepszej pracy, albo dostanie awansu? Na czym polega popularny teraz rozwój osobisty?
maczu

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe tematy