Praca dorywcza

W tym miejscu dodajemy tematy, które nie pasują do innych działów

Praca dorywcza

Postprzez mmm » 24 maja 2014, o 13:47

Witam. Orientuje się ktoś, gdzie można dostać się do jakiejkolwiek pracy dorywczej? Interesuje mnie wszystko.
mmm

Re: Praca dorywcza

Postprzez olka » 24 maja 2014, o 18:03

Kiedy zaczyna się sezon rwania czereśni? A wiśni?
olka

Postprzez Netria » 23 cze 2014, o 08:43

Jeśli jesteś meżczyzną i masz obycie z elektornarzędziami to podeslij CV na biuro@netria.pl, Czasami się coś trafia.
Netria

Postprzez zagan » 30 lip 2014, o 16:09

Prace dorywczą można dostać również w sklepach internetowych odbieranie maili itp ja robiłem tak np w http://plumeria.sklep.pl/ . Wysyłanie przesyłek odbieranie dostawy towaru. Bardzo fajna praca dla studentów.
zagan

Postprzez tralala » 31 lip 2014, o 22:17

Do Tomka na wiśnie właśnie ludzie jeżdzą 1
tralala

Postprzez Paulina » 4 sie 2014, o 18:45

Do jakiego Tomka?
Paulina

Postprzez luki » 13 kwi 2016, o 18:39

Pracownik potrzebny do pracy w niemczech na gospodarstwie umiejetnosc obslugi maszyn rolniczych prawo jazdy na ciagnik najlepiej z doswiadczeniem praca legalna mieszkanie tylko checi i umiejetnosci fajna praca pisac jak ktos bardzo chetny zadzwonie i pogadamy
luki

Postprzez luska » 25 paź 2017, o 09:22

Jest wiele mozliwości zarabiania przez internet, jednakże....

na wypełnianiu ankiet oraz klikaniu w reklamy wiele nie zarobicie
z kolei forex jest dość ryzykowny ( znam osoby, które na tym zarabiają, nie ma ich jednak wielu)
pisanie tekstów reklamowych wymaga pewnych umiejętności.

Całkiem niezłe możliwości daje poker online - aczkolwiek tutaj równiez trzeba coś kumać ;)
luska

Postprzez Lorani » 5 lut 2018, o 14:37

Raczej nie decydowałabym się na waszym miejscu na tego typu zajęcia jako praca. Jesli chodzi o znalezienie pracy, to z tego co czytam tutaj http://bialystok.dlastudenta.pl/kariera ... 27865.html wcale nie jest tak trudno jesli ma się odpowiednie wykształcenie. Trzeb ppo prostu zadbać o rozwój swojej kariery!
Lorani

Postprzez Kama » 28 lut 2018, o 11:03

Tak naprawdę na naszym rynku znajdziemy dzisiaj bardzo wiele ciekawych ofert pracy dorywczej. Moim zdaniem na pewno na uwagę zasługuje takie rozwiązanie jak zarabianie przez internet . Możemy podjąć się tutaj np. programowania, bądź też pisania tekstów. Oczywiście taka forma zatrudnienia wymaga sporej samodyscypliny, niemniej jednak bez wątpienia mamy tutaj możliwość uzyskania zdecydowanie zadowalającego wynagrodzenia.
Kama

Postprzez Emsaye » 24 mar 2018, o 12:49

Moim zdaniem jeśli chodzi o pracę dorywczą to najlepszym zajęciem dla dziewczyny jest praca Hostessy. Sama dorabiałam tak na studiach i na prawdę nie jest to ciężkie zajęcie, i wykonywać je może każdy a do tego moża na prawdę fajnie zarobić!
Emsaye

Postprzez kosiarka » 28 mar 2018, o 17:53

Warto poszukać takiej pracy przez Internet, jest sporo ogłoszeń. Warto też uważać na naciągaczy ;)

Czym jest Liposukcja ?
kosiarka

Postprzez misi3k » 27 kwi 2018, o 08:20

witam,
pracuje na kasie w sklepie spożywczym na pół etatu, dodatkowo tutaj znalazłam pomysły na zarabianie w internecie http://internetowypracownik.pl/ dzięki temu moja wypłata jest dużo większa :D polecam
misi3k

Powrót do Pozostałe tematy