architekt

W tym miejscu dodajemy tematy, które nie pasują do innych działów

architekt

Postprzez pako » 5 lis 2013, o 15:50

szukam architekta z okolic który zrobiłby mi rysunek dobudówki do istniejącego domu. ma ktos jakies namiary. i orientuje sie jakie mogą to byc koszty takiego rysunku
pako

Re: architekt

Postprzez kolo » 5 lis 2013, o 15:54

Nie podam ci namiarów, bo to będzie reklama, ale podpowiem zobacz tutaj na portalu się reklamuje na głównej stronie.
kolo

Postprzez pako » 5 lis 2013, o 16:11

kiedys było ale teraz juz nie widze.
pako

Postprzez ERWRWE » 5 lis 2013, o 16:15

Jest, jest. Na głównej, pomiędzy newsami.
ERWRWE

Postprzez Gość » 5 lis 2013, o 16:51

I tak to jest z reklamami, na ogół jest natrętna, ale kiedy jest potrzebna to jej nie ma.
Gość

Postprzez Gość » 5 lis 2013, o 16:57

Z drugiej strony nie szkoda pieniędzy na rysunek przybudówki?
Już kilkanaście lat temu istniało wiele prostych programów do wizualizacji.
I nie chodzi tu wcale o 3d max itp.
Kiedyś istniał taki program Arcon, który był często dodawany do czasopism komputerowych. I wydaje mi się, że jest szansa na sciągnięcie go z internetu.
Gość

Postprzez pako » 5 lis 2013, o 18:58

a co do pozwolenia czy taki rysunek bedzie respektowany. a moze nie bedzie potrzebne pozwolenie tylko zgłoszenie do gminy. wie ktos jak to aktualnie wygląda
pako

Postprzez Gość » 5 lis 2013, o 23:34

to wymaga pozwolenia. rysunek w programie zrobiony samodzielnie nie jest traktowany jako czesc dokumentacji. Musi to wykonać ktoś z uprawnieniami budowlanymi.
Gość

Postprzez Gość » 4 mar 2014, o 15:53

Gość napisał(a):to wymaga pozwolenia. rysunek w programie zrobiony samodzielnie nie jest traktowany jako czesc dokumentacji. Musi to wykonać ktoś z uprawnieniami budowlanymi.

Masz racja, ale szkoda, że tak jest :(
Większość ludzi pewnie dla bezpieczeństwa i oszczędności czasu skorzystałaby z pomocy architekta.
Jednak dlaczego państwo znów zabrania pozostałym ludziom wykonywać tego samodzielnie!
Jeśli ktoś jest właścicielem własnej działki to powinien mieć absolutną wolność w jej dysponowaniu!
Gość

Postprzez Szymon89 » 5 wrz 2016, o 15:34

pako napisał(a):szukam architekta z okolic który zrobiłby mi rysunek dobudówki do istniejącego domu. ma ktos jakies namiary. i orientuje sie jakie mogą to byc koszty takiego rysunku

Mogę Ci polecić architekta z którego usług korzystałem. Porządny fachowiec, który zna się na rzeczy. Jest miły, kreatywny, kompetentny i dokładny. Ceny też ma rozsądne w zależności od rodzaju usługi.
Szymon89

Postprzez rissirsir » 8 gru 2016, o 13:31

katalog biur rachunkowych napisał(a):Mogę Ci polecić architekta z którego usług korzystałem. Porządny fachowiec, który zna się na rzeczy. Jest miły, kreatywny, kompetentny i dokładny. Ceny też ma rozsądne w zależności od rodzaju usługi.

A mógłbyś go podać tutaj, albo mi na priv? Bo właśnie szukam również, a zależy mi żeby był zaufany i taki, który wykonał tutaj w okolicy kilka projektów.
rissirsir

Postprzez madlane » 17 sty 2017, o 18:10

Warto zadbać o to by architekt znał się na rzeczy
madlane

Postprzez Obywatel22 » 4 mar 2017, o 01:26

Wracając do wątku , poda ktoś namiary na projektanta bo na stronie nie mogę znaleźć.
Obywatel22

Postprzez solas » 9 sie 2017, o 14:18

rissirsir napisał(a):
księgowa Wałbrzych napisał(a):Mogę Ci polecić architekta z którego usług korzystałem. Porządny fachowiec, który zna się na rzeczy. Jest miły, kreatywny, kompetentny i dokładny. Ceny też ma rozsądne w zależności od rodzaju usługi.

A mógłbyś go podać tutaj, albo mi na priv? Bo właśnie szukam również, a zależy mi żeby był zaufany i taki, który wykonał tutaj w okolicy kilka projektów.

W Pile mają wielu fachowców. Ja polecę ci tego, którego ja wybrałem: Biuro architektoniczne AMP ul Krasińskiego 6C
TEL: 512 488 878
solas

Postprzez altek » 11 sie 2017, o 09:29

księgowa Wałbrzych napisał(a):W Pile mają wielu fachowców. Ja polecę ci tego, którego ja wybrałem: Biuro architektoniczne AMP ul Krasińskiego 6C
TEL: 512 488 878

A coś bliżej niż Piła?
altek

Postprzez neska » 16 sie 2017, o 10:35

Pensja 2017 napisał(a):A coś bliżej niż Piła?

Jeśli chodzi o specjalistów to niestety najbliżej w Pile. Bliżej znajdziesz tylko amatorów architektury.
neska

Postprzez lukesho » 17 sie 2017, o 19:57

A taki amator architektury to najgorsze co może być... Niestety, czasem nie ma sposobu żeby z początku odróżnić ich od specjalistów...

Postprzez fela1966 » 19 mar 2018, o 23:59

Amatorzy są najgorsi... Sama pracuję w tej branży już od wielu lat i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, że tutaj, w tej pracy, fach ma ogromne znaczenie. Wiem jak dużo do mojego rozwoju dołożyła współpraca z firmą Świat Łazienek, o której możecie poczytać na stronie https://swiatlazienek.com.pl/i8,dla-architektow.html . Taka współpraca się po prostu architektom opłaca :)
fela1966

Postprzez luska » 10 kwi 2018, o 10:41

Jeśli ktoś z Was zastanawiałby sie nad budową domu i szukałby dla siebie projektu to proponowałabym zerknąc sobie do biura architektonicznego Domy W Stylu:
https://www.domywstylu.pl/

Szczególnie jeśli nie macie jakichś specjalnych wymagań. Na stornie są projekty domów mnieijszych, pasywnych, równiez drewnianych.

Kupno gotowego projektu jest o wiele tańsze niż kupno projektu robionego na wymiar ( architekt za taki indywidualny projekt bierze od 10 000 zł w gorę)
luska

Postprzez misi3k » 12 cze 2018, o 10:12

witam,
w mojej pracy architekta bardzo przydaje się zszywacz, ostatnio mój się zepsuł i kupiłem nowy na https://alibiuro.pl/pl/c/Zszywacz-biurowy/91 mają tutaj doskonałe produkty, polecam dla każdego pracownika biurowego :)
misi3k

Powrót do Pozostałe tematy