Nie płacą podatków, a mają działalność

Dyskutujemy o problemach i radościach mieszkańców Wyrzyska i okolic

Re: Nie płacą podatków, a mają działalność

Postprzez rol » 3 lut 2016, o 22:38

Sprzataczka jest ta co ma sklep ze zniczami jak idzie sie na cmentarz. Jednak dziwne to jest.
rol

Postprzez wiot » 10 lut 2016, o 18:31

Przeczytawszy to co piszecie tak samo jestem zdziwiony ,że osoba która ma swój sklep pracuje na basenie jako sprzataczka. W Wyrzysku już mnie nic nie zdziwi.
wiot

Postprzez jer » 20 lut 2016, o 23:32

Nic sie nie zrobi. Kobieta która sprzata ma swoja działalnosc przepisana na rodzine. Oficjalnie nie jest włascicielka to moze sprzatac a kase brac i ze sklepu jak z sprzatania basenu. Szkoda tylko ze zamiast sprzatania siedzi w pracy nosem w telefonie. Najwidoczniej mysli ze swoje zrobiła i ma wolne.
jer

Postprzez wir » 22 lut 2016, o 21:47

Ta osoba jest bardzo skompliowanym zwiazku , dziwie sie ze taka osoba mieszkajaca z takim człowiekiem ma dostep do dzieci.
wir

Postprzez esti » 25 lut 2016, o 12:18

Byłem widzialem. Sprzataczka zbyt mało sprzata bo nie jest za czysto. W szatni katastrofa. Zgadzam sie ona ma swoja działalnosc to co tam robi?
esti

Postprzez Wafazbers » 4 mar 2016, o 09:24

Dlatego warto sobie adwokata sprawić jakiegoś sensownego a nie bawić się z tym wszystkim bo podatki podatkami i prawo prawem.
Wafazbers

Postprzez Milusia » 7 mar 2016, o 23:15

Wracając do tematu. Ja przestałam narzekać. Od jakiegoś czasu dopominam się o paragon i już. Każdy z nas powinien tak robić, może wtedy więcej by zostało na dobre cele. Widać wokół, jaką kasę zrobili już lub nadal robią biznesmeni unikający płacenia podatków. Nie ma i nigdy nie będzie sprawiedliwości na tym świecie.
Milusia

Postprzez Gość » 8 mar 2016, o 08:57

A ja nie wspieram mafii państwowej i jak tylko jest możliwość to nie biorę paragonów!
Im mniej pieniędzy zmarnuje rząd tym więcej zostanie w naszych kieszeniach!
Gość

Postprzez GOSC1 » 10 mar 2016, o 11:10

Niestety coraz wiecej ludzi unika płacenia podotków i kreci cos na bokach. Co do Pani która niby ma swoja działalnosc a pracuje w innej pracy i otrzymuje za to płace to jest to dowod jak można oszukiwać urzad skarbowy. Pisze o Kobiecie która ma swój sklep ze zniczami jak sie idzie na cmentarz. Można sie wiele od takiej osoby nauczyc. Nie radze lepiej nie krecić . Wszystko jak sie mowi jest tylko do czasu.
GOSC1

Postprzez heee » 16 kwi 2016, o 22:44

jak nie jak ja
heee

Postprzez januszk » 23 gru 2017, o 22:12

Nie wiem czy to jest takie oczywiste, ale jeśli faktycznie ci ludzie unikają płacenia podatków to powinna ich spotkać za to sroga kara. Ale powiedzcie mi, bo mam do was takie pytanie. Czy znacie może jakiś portal przez który można przesłać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski? Jeśli nie, to dobrze się składa, bo na https://varsoviafx.co.uk/ można zrobić to bardzo niskim kosztem, a do tego w bardzo szybkim tempie.
januszk

Poprzednia strona

Powrót do O tym co nas gryzie, boli i cieszy