Policja i kultura

Wszystko o pracy Straży Miejskiej i Policji w Wyrzysku

Policja i kultura

Postprzez MieszkaniecWyrzyska » 2 paź 2016, o 20:04

Jak oceniacie kulturę podczas kontroli naszych policjantów ?
MieszkaniecWyrzyska

Re: Policja i kultura

Postprzez nowy » 3 paź 2016, o 00:25

Wysoko, uważam że wszystko w porządku.
nowy

Postprzez Obs » 3 paź 2016, o 12:36

Zdecydowanie wyższa niż zatrzymywanych.
Obs

Postprzez Mateusz » 15 paź 2016, o 19:14

Nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności, wszystko OK z naszą Policją.
Mateusz

Postprzez zagraniczniak » 20 paź 2016, o 20:49

zachowanie policjantow ogolnie oceniam na bardzo dobry chetnie bym powiedzial ze wzorowo gdyby nie zawsze nakladali mandaty a czasem pouczali bo ogolnie to znacznie za duzo mandatow wystawia polska policja :o
zagraniczniak

Postprzez Gość » 22 paź 2016, o 00:19

Może i policja w Wyrzysku zachowuje się kulturalnie, ale to i tak nie zmienia faktu, że ta instytucja jak sama nazwa wskazuje schodzi na PSY :-)
W zdrowym kraju Policja powinna ścigać przestępców i szkodników społecznym, prawdziwych piratów drogowych itp.
Jednak w rzeczywistości policja zajmuje się głównie i przede wszystkim ściganiem amatorskich hodowców marihuany, bądź to organizowaniem tzw trzeźwych poranków :-(
Gość

Postprzez armmagego » 23 lis 2016, o 22:58

Taaa, kulturalnie, napewno... Jak nie widać to są chamami.
armmagego

Postprzez Candy2155 » 17 gru 2016, o 01:16

To prawda, zawsze tak jest i zawsze tak będzie.
Candy2155

Postprzez Semek76 » 19 gru 2016, o 10:20

No niestety, jak na moje nikt tego nie zmieni.
Semek76

Postprzez Sebik877 » 16 sty 2017, o 23:09

To prawda, też jestem tego zdania.
Sebik877

Postprzez Cezar441 » 3 lut 2017, o 13:49

No ja tak samo jestem tego zdania.
Cezar441

Postprzez JAK » 10 lut 2017, o 15:04

W POLICJI JEST JAK WSZĘDZIE SĄ KULTURALNI I MNIEJ KULTURALNI OSOBNICY, TACY CO POKAZUJĄ SWOJĄ WYŻSZOŚĆ PRZED PRZED MALUCZKIMI A UCIEKAJĄ PRZED TYMI WIĘKSZYMI I SĄ TACY CO POTRAFIĄ USZANOWAĆ MALUCZKICH I ROZPRAWIĆ SIĘ Z TYMI KTÓRZY REALNIE ZAGRAŻAJĄ OBYWATELOM, SĄ TACY KTÓRZY STAJĄ W TRAKCIE WOLNYM OD PRACY NA MIEJSCU DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH A KIEDY ZWRACA SIĘ UWAGĘ MSZCZĄ SIĘ NA SŁUŻBIE I SĄ TACY KTÓRZY NAWET PRYWATNIE SĄ POMOCNI. W POLICJI JEST JAK WSZĘDZIE JAK W URZĘDZIE, SKLEPIE, BANKU,
JAK

Postprzez rtt » 26 lut 2017, o 20:03

Dwa lata temu podjechałem na rynku pod sklep Grochowskiego i przy chodniku się zatrzymałem. Gdy wyszedłem ze sklepu z dwoma sześcio-pakami żubra za moim samochodem stoi radiowóz i policjantka każe mi podjechać na miejsce parkingowe. Oni podjechali i ja podjechałem. Ble, ble, ble o tym że zakaz, że nie wolno i że będzie mandat. Poprosiłem o wyrozumiałość i o pouczenie i obiecałem, że to się nie powtórzy. Uwierzyła :) :) … i wiecie co, od dwóch lat nie zaparkowałem samochodu na rynku pod zakazem. I jeszcze jedno: czekam na dzień kiedy naprawią parkomat, bo od czasu jak jest zepsuty to nie ma gdzie zaparkować . . . hej.
rtt

Postprzez Stefan » 17 mar 2017, o 12:24

ZAKAZ ZAKAZEM, ALE JAK SŁYSZE, ŻE ULICY MŁODYCH LUDZI, KTÓRZY NARZEKAJĄ NA NASZĄ POLICJE TO MI SIĘ SŁABO ROBI. STAŁEM KILKA DNI TEMU NA PKSie I SŁYSZĘ JAK MŁODZI OBRAŻAJĄ ICH. ZAPYTAŁEM DLACZEGO TAK MŁODZI LUDZIE NIE LUBIĄ POLICJI. NO TO DOSTAŁEM ODPOWIEDZ. NIECH ŁAPIĄ LUDZI, KTÓRZY KRADNĄ I ZABIJAJĄ, A NIE, ŻE NAWET ZAJARAĆ NIE MA KOMU I SKĄD WZIĄĆ. W DOMU ZAPYTAŁĘM SYNA O CO CHODZI. TO MI WYTŁUMACZYŁ, ŻE CHODZI O NARKOTYKI, ŻE WYRZYSCY POLICJANCI WYŁAPUJĄ TYCH CO TO JAK TEN MŁODY MĘŻCZYZNA NAZWAŁ "ZARAJAĆ". WG. MNIE BRAWO POLICJANCI.

Ostatnio przesunięty w górę 17 mar 2017, o 12:24 przez: Anonymous.
Stefan

Powrót do Straż Miejska i Policja