//

Dzisiaj jest poniedziałek
20 maja 2024
.
Temperatura powietrza
14.88 °C

.
Gości na portalu: 26
.
Polecamy
Ulica Kościuszki w Wyrzysku już gotowa
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2014-01-03, godz.20:56

WOŚP zagra również w Wyrzysku

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wyrzysku zaprasza wszystkich chętnych do udziału w imprezach związanych z 22. Finałem WOŚP. Tym razem pod hasłem „NA RATUNEK” będziemy zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.


12 stycznia 2014roku od godziny 16.00 na Sali widowiskowej przy ulicy Parkowej 8 odbędą się m.in.:
- występ Kingi Owsiannej;
- przedstawienie z udziałem uczniów i nauczycieli Gimnazjum im. M. Skłodowskiej – curie w Wyrzysku pt. „BAJKOWY KOGEL MOGEL”;
- występ Kacpra Gruntkowskiego;
- występ zespołu „ALHENA” z Bydgoszczy;
- występ zespołu harcerskiego, drużyny działającej przy SP w Wyrzysku;
- występ uczniów Gimnazjum w Wyrzysku.

W trakcie występów zaplanowano również licytację. Dla widzów przewidziany jest słodki poczęstunek, kawa i herbata, a także inne atrakcje.

Również 12 stycznia 2014r. planowany jest Turniej Halowej Piłki Nożnej, chętne drużyny prosimy o zgłaszanie się do pana Sławomira Nowaka, nauczyciela Gimnazjum w Wyrzysku.

Nadal szukamy sponsorów. Każdego kto chciałby wesprzeć nas w jakikolwiek sposób np. oddając ciekawy gadżet na licytację, pomóc w zakupie petard na tzw. światełko do nieba, prosimy o kontakt z panią Agnieszką Mela-Kartosz nauczycielką w Gimnazjum w Wyrzysku. (Tel. do Gimnazjum 672862649).

ZAPRASZAM I DZIĘKUJEMY

Sztab WOŚP w Wyrzysku   

Powrót do strony głównej