Dzisiaj jest środa
20 czerwca 2018
.
Temperatura powietrza
15.19 °C

.
Gości na portalu: 28
.
Polecamy
33 lata posługi kapłańskiej Ks. Adama Przyborskiego
Nadchodzące wydarzenia
Noc Świętojańska w Wyrzysku
Strefa humoru
Jakie wnioski?
   Falmierowo, dodano: 2016-12-12, godz.21:24

Mikołajkowy Turniej Sportowy

Już po raz siódmy Uczniowski Klub Sportowy „Unikat” wspólnie ze Szkołą Podstawową w Falmierowie i Urzędem Miejskim w Wyrzysku zorganizował Mikołajkowy Turniej Sportowy, który tradycyjnie adresowany jest do uczniów klas 0-III szkoły w Falmierowie.


W tegorocznej edycji, która odbyła się 6. grudnia br., udział wzięło ponad 80 Mikołajek i Mikołajów, dlatego też Turniej odbył się w dwóch grupach.Uczestnicy mieli za zadanie zmierzyć się z nietypowymi konkurencjami sportowymi, takimi jak wyścig w kaloszach Mikołaja, toczenie „śnieżnej” kuli, noszenie „prezentów”, czy też „wożenie na saniach”. Nie zbrakło też zajęć plastycznych – dzieci rysowały portret Mikołaja, trudność polegała na tym, że należało rysować tak, jak wskazał rzut kostką, bo do każdej liczby oczek przyporządkowany był odpowiedni element wyglądu Mikołaja. Te i inne konkurencje przygotowały panie Elżbieta Knioła, Katarzyna Kucharska i Renata Nowicka

Wszyscy uczestnicy doskonali się bawili, a w nagrodę dzieci otrzymały gry i sprzęt sportowy do wspólnego użytku oraz soczki. Nagrody ufundował UKS „Unikat”.

Turniej współfinansowany był z dotacji Urzędu Miejskiego w Wyrzysku – kultura fizyczna na 2016 r.

   

   Temat wyświetlono: 2682 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.071511 sekund