Dzisiaj jest sobota
22 lutego 2020
.
Temperatura powietrza
2.63 °C

.
Gości na portalu: 21
.
Polecamy
Kolejny zakup inwestycyjny PWiK w Wyrzysku
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na promocję książki
Nasze filmy
   Wyrzysk/Ruda, dodano: 2017-02-21, godz.21:22

Zaproszenie na 3 Przegląd Zespołów Rockowych

Serdecznie zapraszamy 24.02 do Hotelu Cieszymir (Ruda 21, 89-300 Wyrzysk) na koncert z okazji 3 Przeglądu Zespołów Rockowych. Start imprezy godzina 19:00, wstęp wolny.

Wystąpią bluesowo - funkowy skład Niki Buzz (USA) + Wojciech Hoffmann (TURBO) gościnnie z zespołem SoulfunK Dr Blues & Joanna Dudkowska, supportem zajmie się GUERRA z Wyrzyska grająca muzykę z pogranicza metalu/metalu progresywnego.

Więcej informacji o muzykach:

Niki Buzz (USA) - ceniony gitarzysta i perkusista afroamerykańskiego pochodzenia. Od najmłodszych lat jest multiinstrumentalistą o szerokich zainteresowaniach muzycznych. W latach 70-tych ubiegłego wieku współpracował w Nowym Jorku między innymi z Ramones, Patti Smith, Talking Heads, The Shirts czy Mink Deville. W 1982 stworzył własną rockową formację Vendetta, a dwa lata później legendarny zespół M-80 z Don Costa - basistą z zespołu Ozzy Osbourne’a. Z końcem lat 80-tych był sesyjnym gitarzystą i programistą rytmów w Planet Studios w Nowym Jorku, gdzie nagrywali między innymi Anita Baker, Whitney Houston, Chaka Kahn, Kid Creole, Coconuts czy The Village People. Od kilkunastu lat mieszka w Europie. Jest jednym z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Holandii. Kilka lat temu został wprowadzony do „Blues Hall of Fame”.

Wojciech Hoffmann (TURBO) - jeden z najlepszych polskich gitarzystów znany przede wszystkim z heavy metalowej grupy Turbo w której gra od samego początku i jest współautorem większości z jej utworów (w tym tych najbardziej znanych, jak "Dorosłe dzieci" czy "Szalony Ikar"). W 2003 roku wydał swoją solową w pełni instrumentalną płytę pt. Drzewa osadzoną w nurcie rocka progresywnego. W lutym 2015 roku ukazał się drugi solowy album gitarzysty, zatytułowany Behind the Windows, w nagraniu którego gościnnie wzięli udział m.in. Grzegorz Skawiński i Leszek Cichoński.

Zespół SoulfunK Dr Blues & Joanna Dudkowska w składzie:
Dr Blues - guit, voc
Joanna Dudkowska - bass
Eugeniusz Effenberg - tenor sax
Mateusz Urbaniak - keyboards
Mariusz Bobkowski - drums

   

   Temat wyświetlono: 2895 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.018666 sekund