//

Dzisiaj jest poniedziałek
6 lutego 2023
.
Temperatura powietrza
-2.25 °C

.
Gości na portalu: 41
.
Polecamy
Zderzenie samochodów w Kosztowie
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Dobrzyniewo/Młotkówko, dodano: 2017-06-28, godz.11:12

Bawiły się dwa sołectwa

W minioną sobotę, 24 czerwca 2017 roku w Dobrzyniewie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Organizacją imprezy zajęli się dwaj sołtysi: Leszek Malczewski z Dobrzyniewa i Wiesław Korpal z Młotkówka. Swoją obecnością zaszczyciła także Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska.Mimo niezbyt sprzyjającej pogody dzieci z dwóch sołectw bawiły się znakomicie. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, przejażdżek bryczką lub na koniu, kiełbasek z grilla, słodyczy i lodów. Każde dziecko otrzymało paczkę.

Zabawę uświetnili strażacy z OSP Wyrzysk, których sprzęt bojowy cieszył się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników pikniku.
Organizatorzy pragną podziękować sponsorom, którymi byli: Urząd Miejski w Wyrzysku, Stadnina Koni w Dobrzyniewie, sklep motoryzacyjny Marcina Pikulika w Wyrzysku, sklep spożywczy „U Pauliny” w Dobrzyniewie, sklep komputerowy Info-Technik Marcina Stańczyka, Piekarnia „Anna”.

Osobne podziękowania należą się pani Magdalenie Wojtczak za przygotowanie i prowadzenie konkursów, pani Wiesławie Barabasz za gorące kiełbaski, pani Ewelinie Moś za przygotowanie i czuwanie nad wszystkim, a także pozostałym osobom, które przyczyniły się do organizacji tego pikniku.

   

   Temat wyświetlono: 4613 razy.
Powrót do strony głównej