Dzisiaj jest czwartek
13 grudnia 2018
.
Temperatura powietrza
0.19 °C

.
Gości na portalu: 48
.
Polecamy
Sześciu mężczyzn z narkotykami
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Zima 2018
   Kosztowo, dodano: 2017-11-01, godz.18:59

Gminny Konkurs Plastyczny

Dnia 30 października 2017r. w Szkole Podstawowej w Kosztowie odbył się Gminny Konkurs Plastyczny poświęcony twórczości patronki szkoły- Marii Konopnickiej. Młodzi artyści inspirując się twórczością poetki mogli rozwijać swoją wyobraźnię i wrażliwość estetyczną.


W konkursie brali udział uczniowie klas I-III i IV-VII reprezentujący Szkoły Podstawowe z Falmierowa, Wyrzyska, Glesna, Rudy, Osieka i Kosztowa. Ich twórczość artystyczną oceniała Komisja w składzie: Przewodnicząca Komisji – p. Iwona Mrotek- Wypych, członkowie - p. Dyrektor SAP Magdalena Strzałkowska oraz p. Barbara Pawlak.


Konkurs rozpoczął się o godz. 9.00. Na początku wszyscy zostali zapoznani z jego regulaminem. Uczestnikom klas I-III przeczytano wiersz wylosowany przez najmłodszego artystę, natomiast uczniowie klas IV-VII indywidualnie losowali wiersze, których interpretacje przelewali na kartki papieru.
Na wykonanie prac uczniowie mieli 60 minut. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem oraz inwencją twórczą. Po zakończeniu każdy uczeń otrzymał słodki upominek. W trakcie obrad Komisji dzieci miały okazję zwiedzić szkołę i lepiej się poznać. Komisja wyłoniła prace następujących uczniów:
W kategorii klas I-III
I miejsce Nadia Grabowska ze Szkoły Podstawowej w Wyrzysku
II miejsce Marcelina Gieruć ze Szkoły Podstawowej w Falmierowie
III miejsce Martyna Karnowska ze Szkoły Podstawowej w Kosztowie
Praca wyróżniona- Jakub Bratkowski ze Szkoły Podstawowej w Kosztowie

W kategorii klas IV-VII
I miejsce Martyna Niedźwiecka ze Szkoły Podstawowej w Osieku
II miejsce Marta Maria Mrotek ze Szkoły Podstawowej w Falmierowie
III miejsce Martyna Kalata ze Szkoły Podstawowej w Osieku
Praca wyróżniona- Patrycja Pawlak ze Szkoły Podstawowej w Kosztowie
Michalina Matczyńska


Na zakończenie konkursu p. Iwona Mrotek- Wypych podziękowała wszystkim uczestnikom oraz podsumowała prace laureatów wręczając zwycięzcom nagrody. Natomiast Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kosztowie p. Marlena Januszewska podziękowała każdemu uczestnikowi, opiekunom oraz Komisji.

Zarówno laureaci, jak i wszyscy uczestnicy, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które zostały w pełni ufundowane przez Urząd Miejski w Wyrzysku.
Organizatorem konkursu była Karolina Koszuta.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 2683 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.023142 sekund