Dzisiaj jest niedziela
21 października 2018
.
Temperatura powietrza
7.13 °C

.
Gości na portalu: 24
.
Polecamy
Wyrzyszczanie oddali hołd powstańcom
Nadchodzące wydarzenia
II liga mężczyzn w tenisie stołowym
   Falmierowo, dodano: 2017-11-12, godz.17:19

Pokazali swoją małą Alma Mater

W dniach 16 - 27 października 2017r. uczennice Szkoły Podstawowej w Falmierowie - Magdalena Moś, Klaudia Kulpa i Marta Pasieta z kl. V oraz Marta Maria Mrotek z kl. VII, pod opieką nauczycieli: p. Marii Malczewskiej, Elżbiety Knioła, Alicji Święch, Marioli Bromek i Marka Kułakowskiego, wykonały piękny album o naszej szkole. Praca ta została wysłana na ogólnopolski konkurs, zorganizowany przez Fundację Hotele Polskie Dzieciom. Zadaniem konkursowym było przygotowanie w formie papierowej albumu zawierającego zdjęcia lub rysunki szkoły, biografię patrona wraz z fotografiami, prezentację dyrektorów oraz nauczycieli, uczniów, w tym wybitnych absolwentów (fotografie, wywiady, opisy, rysunki), a także wszelkie osiągnięcia szkoły. Konkurs miał na celu zainteresowanie uczniów historią swojej szkoły oraz zaprezentowanie jej szerokiej publiczności w Internecie.
Niezmiernie miło nam poinformować, iż  w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu  pt. Pokażcie nam swoją małą Alma Mater, organizowanym przez Fundację Hotele Polskie Dzieciom, uczniowie klasy V oraz VII Szkoły Podstawowej w Falmierowie  zajęli I miejsce.


Nagrodą jest 50% dofinansowania do 7 dniowego (6 noclegów) pobytu w ośrodku Ostoya Roztocze w Kawęczynku koło Szczebrzeszyna, w terminie od 29 stycznia do 4 lutego 2018r., dla wszystkich uczniów z klas V i VII.

   

   Temat wyświetlono: 2657 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.020104 sekund