Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Osiek nad Notecią, dodano: 2017-11-15, godz.21:33

Puchar Kierownika OSiR pojechał do Grudziądza

W sobotę 11 listopada 2017 roku został rozegrany „II Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Kierownika OSiR Wyrzysk”. Do udziału w turnieju zgłosiło się osiem zespołów: Aurelia Team (Wągrowiec), Bel Team (Osiek nad Notecią), Iskra Szamocin (Szamocin), OSiR Wyrzysk Kadetki (Osiek nad Notecią), OSiR Wyrzysk Seniorki (Osiek nad Notecią), Pasja Szamocin (Szamocin), Special Space 4FUN (Bydgoszcz) oraz Stalówki (Grudziądz). Zgłoszone drużyny zostały podzielone na 2 grupy, w których rywalizowano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 25 punktów. Rozgrywki fazy grupowej oraz spotkania o 7. miejsce i 5. miejsce zostały rozegrane na dwóch boiskach. Natomiast spotkania finałowe o 3. miejsce i 1. miejsce zostały rozegrane na głównym boisku. Turniej wystartował o godzinie 9:00 na hali sportowej w Osieku nad Notecią. Spotkania sędziował Pan Sławomir Nowak oraz Pan Szymon Chrząstek.

Wyniki grupy „A”:
Special Space 4FUN 2:0 Pasja Szamocin (25:7 ; 25:15)
OSiR Wyrzysk Seniorki 2:0 Bel Team (25:10 ; 25:23)
Pasja Szamocin 0:2 Bel Team (14:25 ; 21:25)
Special Space 4FUN 2:0 OSiR Wyrzysk Seniorki (25:22 ; 25:12)
OSiR Wyrzysk Seniorki 2:1 Pasja Szamocin (25:18 ; 18:25 ; 15:4)
Bel Team 0:2 Special Space 4FUN (13:25 ; 16:25)

Wyniki grupy „B”:
Iskra Szamocin 2:0 OSiR Wyrzysk Kadetki (25:22 ; 25:19)
Aurelia Team 0:2 Stalówki (7:25 ; 5:25)
OSiR Wyrzysk Kadetki 0:2 Stalówki (11:25 ; 9:25)
Iskra Szamocin 2:0 Aurelia Team (25:19 ; 26:24)
Aurelia Team 1:2 OSiR Wyrzysk Kadetki (20:25 ; 25:19; 4:15)
Stalówki 2:0 Iskra Szamocin (25:15 ; 25:4)

Mecz o 7. miejsce:
Pasja Szamocin 2:1 Aurelia Team (24:26 ; 25:21 ; 15:9)

Mecz o 5. miejsce:
Bel Team 0:2 OSiR Wyrzysk Kadetki (17:25 ; 23:25)

Mecz o 3. miejsce:
Iskra Szamocin 2:1 OSiR Wyrzysk Seniorki (16:25 ; 25:12; 15:6)

Mecz o 1. miejsce:
Stalówki 2:0 Special Space 4FUN (25:15 ; 25:17)

Miejsce VIII: Aurelia Team

W turnieju wzięło udział 60 zawodniczek, które rozegrały 16 spotkań czyli 36 setów oraz zdobyły łącznie 1393 punktów! Siatkarskie zmagania na zakończeniu podsumowała Pani Kierownik OSiR Wyrzysk Beata Borowczak. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom, a trzy najlepsze drużyny puchary i medale.

Zapraszamy wszystkie siatkarki na „III Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Kobiet”, który odbędzie się w marcu 2017 roku!