Dzisiaj jest piątek
19 października 2018
.
Temperatura powietrza
11.63 °C

.
Gości na portalu: 21
.
Polecamy
W Kosztowie mają piękną wiatę
Nadchodzące wydarzenia
Spotkanie autorskie z Heleną Wandą Kwadrans
   Wyrzysk/Osiek nad Notecią, dodano: 2017-12-05, godz.20:14

Sukcesy szczypiorniaków

W dniu 1.12.2017r. na hali sportowej w Osieku odbył się VII Turniej Piłki Ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców o Puchar Burmistrza Gminy Wyrzysk.


W zawodach wzięły udział następujące drużyny: SP nr 6 z Piły, ZS w Miasteczku Krajeńskim, ZS Ogólnokształcących z Kcyni oraz gospodarze SP Wyrzysk.

Drużyna dziewcząt prowadzona przez pana Sławomira Gajdzińskiego, wygrywając jeden z trzech meczów, w końcowej klasyfikacji uplasowała się na trzecim miejscu. Szczypiorniści SP z Wyrzyska, których opiekunem i trenerem jest pan Łukasz Sadłowski, po wygranych dwóch pierwszych meczach, stanęli do najważniejszego spotkania w tych rozgrywkach. Ich rywalami byli zawodnicy z Kcyni. Te dwie drużyny nie doznały żadnej porażki. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko z tej potyczki wygrywając 6:5. Bramkę na wagę zwycięstwa, na 8 sekund przed syreną kończącą, zdobył Miłosz Królik. Na wyróżnienie ze strony trenera zasługuje bramkarz Antoni Gruchalski oraz lewy rozgrywający Miłosz Królik. Są to zawodnicy, którzy w dużym stopniu przyczynili się do triumfu zespołu. Gratulacje również dla pozostałych zawodników za determinację i zaangażowanie.
Dekoracji, wręczenia medali i dyplomów dokonali wiceburmistrz Wyrzyska pan Tadeusz Perliński oraz dyrektor SP w Wyrzysku pani Danuta Buryta-Arndt. Opiekę medyczną sprawowali ratownicy medyczni z powiatowego szpitala w Wyrzysku, za co serdecznie dziękujemy.

Trener i nauczyciel prowadzący: Łukasz Sadłowski   

   Temat wyświetlono: 2657 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.088812 sekund