Dzisiaj jest niedziela
21 stycznia 2018
.
Temperatura powietrza
-1.94 °C

.
Gości na portalu: 26
.
Polecamy
I sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej
Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
Nie tylko Wyrzysk
   Wyrzysk, dodano: 2018-01-11, godz.22:34

Wyrzyski Sztab WOŚP zaprasza na licytacje

Również w tym roku na naszym finale nie może zabraknąć licytacji. Mamy sprzedać i wrzucić do puszki zysk z gadżetów związanych z Fundacją.

W tym roku obok koszulek 26 i 25 Finału również inne ciekawe gadżety WOŚP m.in. body dziecięce, zegar, worek szkolny, apteczka samochodowa, kalendarze, książki.

W tym roku sprzedawać też będziemy rzeczy przekazane przez Nadnotecki Bank Spółdzielczy, CKZiU w Wyrzysku, sklep jubilerski, strażaków z OSP Wyrzysk, Urząd Gminy Wyrzysk i osoby prywatne.


Pani Burmistrz, Bogusława Jagodzińska, podobnie jak w roku ubiegłym, przekazała nam bon, który „upoważnia do bezpłatnego zatrudnienia Bogusławy Jagodzińskiej Burmistrza Wyrzyska na dowolnym stanowisku przez 1 dzień 2018r.”

Tak więc zachęcamy - „Zabierz BURMISTRZA do swojej firmy!”.


Mamy nadzieję , że dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie rakietka tenisowa z autografami żeńskiej reprezentacji kadry narodowej seniorek w tenisie stołowym. Wśród osób, które złożyły na paletce swój podpis była m.in. czterokrotna mistrzyni paraolimpijska Natalia Partyka. Do licytowanego przedmiotu dołączone będą zdjęcia potwierdzające autentyczność podpisów.


Wśród przedmiotów wystawionych na licytację będą także dwa unikatowe kalendarze z pięknymi zdjęciami wyrzyskich strażaków.

Zapraszamy!
Pierwsze licytacje już w najbliższą niedzielę 14 stycznia 2018r. ok. godziny 18:00 na Sali Widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku. 

   

   Temat wyświetlono: 2638 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2017


Czas: 0.026753 sekund