Dzisiaj jest wtorek
22 stycznia 2019
.
Temperatura powietrza
-5.94 °C

.
Gości na portalu: 64
.
Polecamy
Rodzinny sylwester na placu targowym
Nadchodzące wydarzenia
Propozycje sportowe na ferie
   Kosztowo, dodano: 2018-01-28, godz.20:41

Święto Babci i Dziadka w Kosztowie

Styczeń to miesiąc, w którym obchodzone jest „Święto Babci i Dziadka”. Z tej właśnie okazji 22.01.2018r. w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kosztowie odbyła się wspaniała uroczystość. Był to dzień niezwykły, pełen uśmiechów i radości. Oprócz licznie przybyłych seniorów, w spotkaniu uczestniczyli także: zastępca burmistrza Tadeusz Perliński, radny Ryszard Kwieciński, ksiądz proboszcz Marek Pisarski.

Pani Dyrektor Marlena Januszewska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i podziękowała seniorom za ich serce, trud, opiekę ale przede wszystkim za wielką miłość, którą otaczają swoich wnuków. Następnie pan Tadeusz Perliński złożył serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.W trakcie uroczystości wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych, które pod kierunkiem pań Małgorzaty Koszuty i Moniki Wachowskiej prezentowały wiersze, piosenki okolicznościowe i układy taneczne. Najmłodsi z przejęciem odtwarzali swoje role, czym wywołali wiele wzruszeń na twarzach słuchaczy. Można było zauważyć również dumę dziadków, którzy z wielką uwagą śledzili występy swoich wnuków.


Spotkanie było także okazją do rozmów przy słodkim poczęstunku, który przygotowała Rada Rodziców, oraz organizacje wiejskie wsi Kosztowo, Rzęszkowo i Jeziorek Kosztowskich.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 2730 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.01774 sekund