Dzisiaj jest wtorek
22 stycznia 2019
.
Temperatura powietrza
-5.56 °C

.
Gości na portalu: 73
.
Polecamy
Powstały bulwary wyrzyskie
Nadchodzące wydarzenia
Zabawa chrytatywna na rzecz zakupu sztandaru
   Osiek nad Notecią, dodano: 2018-02-08, godz.17:24

Orliki Krajny/Łobzonki z awansem

W niedzielę 28 stycznia na hali w Osieku nad Notecią odbył się turniej eliminacyjny do Halowych Mistrzostw OZPN Piła w kategorii Orlik. Zawodnicy uczęszczający na całoroczne treningi piłki nożnej prowadzone przez SPKiS KRAJNA, w ramach współpracy między klubami, w rozgrywkach OZPN reprezentowali WLKS „ŁOBZONKA” Wyrzysk.


Do zmagań piłkarskich przystąpiło sześć zespołów: Iskra Krajenka, Sparta Złotów, Krajna/Łobzonka Wyrzysk, GLKS Wysoka, UKS Fair Play Złotów oraz Polonia Jastrowie. Tylko zwycięzca uzyskiwał awans do Finału Halowych Mistrzostw OZPN Piła a grupa VI według obserwatorów uznawana była za najbardziej wyrównaną a zarazem najsilniejszą. Faktycznie tak też było. Wyniki większości spotkań rozstrzygały się w samych końcówkach. Ostatecznie po rozegraniu 15 spotkań najwięcej punktów zgromadziła wyrzyska drużyna i to ona uzyskała awans.


Wyniki uzyskane przez naszych piłkarzy:
Iskra Krajenka – Krajna/Łobzonka Wyrzysk 0:1
Krajna/Łobzonka Wyrzysk - Polonia Jastrowie 4:1
UKS Fair Play Złotów – Krajna/Łobzonka Wyrzysk 0:0
Sparta Złotów - Krajna /Łobzonka Wyrzysk 2:5
Krajna/Łobzonka Wyrzysk - GLKS Wysoka 1:1


Krajna/ Łobzonka Wyrzysk uzyskała zatem awans do Finału Halowych Mistrzostw OZPN Piła. Zostanie on rozegrany 24 lutego w Wieleniu. Z bliska 40 drużyn zgłoszonych do eliminacji wyłonione zostało 7 najlepszych, które zagrają o Mistrzostwo okręgu pilskiego. Oprócz gospodarzy- Fortuny Wieleń i naszego zespołu - w finałach zobaczymy Football Academy Piła, Radwan Lubasz, MOSiR Piła, Wełną Skoki oraz Iskrę Wyszyny. Mający za sobą świetny okres halowy, chłopcy z rocznika 2007 na pewno nie są bez szans w kontekście walki o podium. Warto odnotować, że startując w ostatnim okresie w czterech turniejach halowych za każdym razem meldowali się na podium. Oby tak samo było w Wieleniu!!!


Krajna/Łobzonka Wyrzysk wystąpiła w następującym składzie: Jakub Betański - Rafał Duda - Karol Jagodziński - Mateusz Dyl - Bartosz Michałek - Bartłomiej Górski - Wiktor Puciłowski - Adam Mrotek - Maks Załóg - Bartosz Chwiłka

   

   Temat wyświetlono: 2689 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.026597 sekund