Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
2.19 °C

.
Gości na portalu: 64
.
Polecamy
Ruszy budowa ulicy Kasztanowej
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Wyrzysk, dodano: 2018-02-13, godz.00:31

Bardzo cenne zwycięstwo Łobzonki

W minioną sobotę bardzo ważne zwycięstwo 6:4 odnieśli tenisiści stołowi Łobzonki Wyrzysk nad Górnikiem Kłodawa w rozgrywkach III Ligi grupy mistrzowskiej! Przypomnijmy, że w I rundzie rozgrywek drużyna gości wygrała grupę południową III Ligi i awansowała do grupy mistrzowskiej z pierwszego miejsca.


Waga tego spotkania była bardzo wysoka ponieważ zwycięzca był pewien drugiego miejsca w tabeli na siedem kolejek do końca rozgrywek, a dwa pierwsze miejsca w grupie mistrzowskiej są premiowane awansem do II Ligi!
- Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a emocje sięgały zenitu. Nie zaczęliśmy tego meczu po swojej myśli i po grach deblowych przegrywaliśmy 4:2, by ostatecznie zwyciężyć 6:4! W meczach tenisa stołowego takie chwile zdarzają się rzadko, a to dzięki nim właśnie poznaje się prawdziwy charakter drużyny, jej determinację i wolę walki do ostatniej piłki. Jestem dumny z chłopaków – komentuje trener tenisistów Krzysztof Pijanowski.


Tenisiści Łobzonki pragną bardzo podziękować wszystkim licznie zgromadzonym kibicom, którzy pomimo tak wczesnej pory swoim blisko 3 godzinnym dopingiem zagwarantowali naszej drużynie ogromne wsparcie. Dziękujemy!


Łobzonka Wyrzysk – Górnik Kłodawa 6:4 (punkty: M. Witczak 2.5, K. Pijanowski 1.5, R. Berka 1, W. Hałas 1).

Przed zawodnikami z Wyrzyska 24 lutego dwa trudne pojedynki wyjazdowe, ze zdecydowanym liderem rozgrywek LKTS Luboń oraz Acitve Neklą.


Z kolei w niedzielę w Poznaniu Marek Witczak zdobył 7 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Wielkopolski, a Ryszard Berka wywalczył tytuł wicemistrza województwa wielkopolskiego w Mistrzostwach Wielkopolski Weteranów w kategorii 40-49 lat.

   

   Temat wyświetlono: 2755 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.019495 sekund