Dzisiaj jest czwartek
13 grudnia 2018
.
Temperatura powietrza
0.25 °C

.
Gości na portalu: 50
.
Polecamy
Sześciu mężczyzn z narkotykami
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Zima 2018
   Wyrzysk/Ruda, dodano: 2018-02-18, godz.21:27

Jubileusz 70-lecia Koła PZW w Wyrzysku

W sobotę, 10 lutego 2018 roku, w Restauracji Cieszymir w Rudzie, członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Wyrzysku świętowali jubileusz 70-lecia powstania i działalności Koła, które należy do Okręgu Nadnoteckiego Polskiego Związku Wędkarskiego.


Do wspólnego świętowania wędkarze zaprosili wielu gości. Wśród nich znaleźli się między innymi starosta pilski Eligiusz Komarowski, burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska, przewodniczący Rady Miejskiej w Wyrzysku Stefan Rymer oraz prezes Zarządu Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile Czesław Pachowicz. Z gratulacjami przybyli także przedstawiciele zaprzyjaźnionych kół wędkarskich oraz innych organizacji i stowarzyszeń.

Bogatą historię koła przedstawił prezes Krzysztof Badura. Mówił o sukcesach, których na swoim koncie wyrzyscy wędkarze mają wiele. Jednym z nich są szczególne zasługi w pracy z dziećmi i młodzieżą, za co otrzymali puchar za zajęcie II miejsca w okręgu w konkursie na najaktywniejsze koło w pracy z młodzieżą w 2017 roku.Tego wieczoru nie zabrakło odznak i medali dla najaktywniejszych działaczy. Medal za aktywne wspieranie koła w jego działalności statutowej otrzymała także burmistrz Bogusława Jagodzińska i radny Rady Miejskiej w Wyrzysku Ireneusz Przydział.
Gratulacje jubilatom złożyła burmistrz Bogusława Jagodzińska wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Wyrzysku Stefanem Rymerem. Władze gminy przekazały wyrazy uznania za opiekę nad zasobami wodnymi i troskę o środowisko, życząc wielu dalszych sukcesów w propagowaniu wędkarstwa na trenie Gminy Wyrzysk.   

   Temat wyświetlono: 2744 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.02274 sekund