Dzisiaj jest niedziela
18 marca 2018
.
Temperatura powietrza
-4.94 °C

.
Gości na portalu: 43
.
Polecamy
Święto Kobiet w Osieku nad Notecią
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na warsztaty rękodzieła
Nasze filmy
Nie tylko Wyrzysk
   Wyrzysk, dodano: 2018-03-08, godz.16:21

Firma sprzątająca ma swoją siedzibę

W maju ubiegłego roku Gmina Wyrzysk przystąpiła do remontu budynku znajdującego się przy ulicy Pocztowej w Wyrzysku.


W ramach przetargu nieograniczonego na wykonawcę wybrano Zakład Ogólnobudowlany "MARK" Mariusz Kądziołka z Margonina, który zaoferował wykonanie zadania za kwotę 419 tysięcy złotych.


o wykonaniu robót rozbiórkowych powstały ścianki działowe, posadzki, wymieniona została stolarka okienna i drzwiowa. Docieplono elewację i dach. Budynek wymagał również wykonania nowych instalacji z branży elektrycznej i sanitarnej. Jednocześnie wykonano prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynku.
Od kilku dni z obiektu korzysta gminna firma sprzątająca. Pracownicy wykonujący prace porządkowe na terenie miasta i gminy, którzy dotychczas korzystali z różnych pomieszczeń w kilku lokalizacjach obecnie mają swoją siedzibę. W budynku znajdują się niezbędne sanitariaty, prysznice i pomieszczenia socjalne. Na parterze przewidziano pomieszczenia na sprzęt.
- W ostatnich latach ten budynek nie był użytkowany i niszczał. Postanowiliśmy wyremontować i zagospodarować obiekt, by przeznaczyć go na siedzibę naszej firmy sprzątającej. Cieszę się, że wreszcie pracownicy mogą funkcjonować w godnych warunkach – komentuje Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska.

   

   Temat wyświetlono: 1832 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2017


Czas: 0.034959 sekund