Dzisiaj jest wtorek
19 czerwca 2018
.
Temperatura powietrza
23.37 °C

.
Gości na portalu: 43
.
Polecamy
Jubileusz 600-lecia Glesna
Nadchodzące wydarzenia
Noc Świętojańska w Osieku nad Notecią
Strefa humoru
Jakie wnioski?
   Wyrzysk, dodano: 2018-03-12, godz.23:55

Długo wyczekiwany sukces uczniów CKZiU

9 marca w sali Młodzieżowego Domu Kultury w Pile odbył się jubileuszowy, X Powiatowy Turniej Wiedzy o Sporcie. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Pile, a poprowadził ją Wojciech Dróżdż, inicjator tego przedsięwzięcia. 
Swoją sportową wiedzę zaprezentowały dwuosobowe drużyny z jedenastu szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego. CKZiU w Wyrzysku reprezentowali uczniowie kl. III TEI - Oskar Łapacz i Bartosz Smurawski. Po ciężkiej rywalizacji Oskar i Bartek uplasowali się w ścisłej czołówce zajmując 3 miejsce tuż za Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Pile oraz I LO w Pile. Opiekun drużyny – Oliwia Rozpłoch-Grzelak nie ukrywała radości z sukcesu chłopaków, gdyż to pierwsze podium dla CKZiU w Wyrzysku na przestrzeni dziesięciu lat odbywania się konkursu. Brązowi medaliści z CKZiU w Wyrzysku odebrali liczne, cenne nagrody rzeczowe.

Gośćmi specjalnymi imprezy byli: Zbigniew Makowski (utytułowany sztangista – weteran) oraz Grzegorz Witkowski (dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Pile, trener i były siatkarz). 

   

   Temat wyświetlono: 826 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.031199 sekund