Nadchodzące wydarzenia
Nasze filmy
   Wyrzysk, dodano: 2018-03-18, godz.12:11

Łobzonka w grze o II ligę

Tenisiści stołowi Łobzonki Wyrzysk po dwóch zwycięstwach na 4 kolejki do końca sezonu utrzymują 2 miejsce w tabeli Grupy Mistrzowskiej III Ligi, a to właśnie dwa najlepsze zespoły tej grupy uzyskają awans do II Ligi! Przypomnijmy, że zawodnicy z Wyrzyska w pierwszej rundzie wywalczyli awans do Grupy Mistrzowskiej z grona 24 zespołów.

Ostatnie 3 spotkania Łobzonki:
LKTS Luvena Luboń – Łobzonka Wyrzysk 7:3 (punkty: M. Witczak 2 pkt. W. Hałas 1 pkt.)
Active Nekla – Łobzonka Wyrzysk 4:6 (punkty: K. Pijanowski 2 pkt. M. Witczak 2 pkt. W. Hałas 2 pkt.)
Łobzonka Wyrzysk – Nałęcz II Ostroróg 10:0 (punkty: K. Pijanowski, R. Berka, M. Witczak, W. Hałas – wszyscy po 2.5 pkt.)

Podsumowując ostatnie mecze duże brawa należą się najmłodszym wychowankom Łobzonki. Marek Witczak rozgrywa świetną rundę. W Luboniu sprawił niespodziankę pokonując członka kadry narodowej Juniorów Patryka Pyśka, natomiast w Nekli w decydującej grze spotkania zdecydowanie pokonał lidera gości 3:0. W tym samym meczu w Nekli, Wojtek Hałas przegrywając w decydującym secie 9:5 wytrzymał końcówkę zwyciężając swojego przeciwnika 14:12.

- Przed nami krótka przerwa, podczas której musimy w spokoju dobrze potrenować. Decydujący może okazać się dla nas weekend 7-8 kwietnia podczas którego czekają nas mecze wyjazdowe w Kłodawie i Śmiglu. Wierzymy, że już po tych meczach będziemy bliżej naszych marzeń czyli II Ligi – podsumowuje trener tenisistów Krzysztof Pijanowski