Dzisiaj jest środa
19 września 2018
.
Temperatura powietrza
16.19 °C

.
Gości na portalu: 17
.
Polecamy
Zlikwidowali uprawę konopi i marihuany
Nadchodzące wydarzenia
Koncert Affabre Concinui w Wyrzysku
   Osiek nad Notecią/Nakło nad Notecią, dodano: 2018-04-11, godz.22:58

Wycieczka do Nakła nad Notecią

10 kwietnia przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Osieku nad Notecią odwiedziły Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Dzieci z osieckiego przedszkola pod kierunkiem p. Kariny Belki wystąpiły dla tamtejszej młodzieży ze znanym już chyba wszystkim przedstawieniem pt: „Awantura o jajka”. Zdolności recytatorskie zaprezentowały również dziewczynki- zwyciężczynie niedawnego konkursu w Gleśnie.


Brawom końca nie było!!! Dyrektor Szkoły Żeglugi Śródlądowej p. Rafał Woźniak przekazał na rzecz naszej grupy materiały szkolne i biurowe oraz broszury reklamowe szkoły, na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek ,zorganizowany przez przewodniczącą Rady Szkoły p. Edytę Woźniak- mamę Zosi.


Po występach udaliśmy się wraz z dyrektorem szkoły na Przystań- Powiat Nakielski . Tam czekał już na nas kierownik Przystani- p. Dawid Kotwiński, który ciekawie opowiadał o wielu atrakcjach turystycznych.
Na koniec dyrektor Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej wraz z polonistą p. Wiolettą Osowską zapowiedział kontynuację udanej współpracy pomiędzy placówkami.

Przedszkole Publiczne w Osieku nad Notecią   

   Temat wyświetlono: 2648 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.020329 sekund