Dzisiaj jest czwartek
21 marca 2019
.
Temperatura powietrza
7.31 °C

.
Gości na portalu: 38
.
Polecamy
Trenowali z Maciejem Makuszewskim
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Wiosna 2019
   Wyrzysk, dodano: 2018-04-12, godz.22:43

Wyrzyscy policjanci zlikwidowali kontrabandę

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 44-letnią kobietę, podejrzaną o wprowadzenie do obrotu ponad 100 flakonów podrobionych perfum oznaczonych zastrzeżonymi znakami towarowymi oraz wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

Podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile: - Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku od pewnego czasu otrzymywali sygnały, że na terenie gminy Wyrzysk kobieta handluje podrobionymi perfumami oraz wyrobami tytoniowymi bez polskich znaków akcyzy. W związku z tym funkcjonariusze zebrali wszystkie niezbędne informacje oraz je szczegółowo przeanalizowali. Policjanci ustalili, że nielegalnym biznesem zajmuje się 44-letnia kobieta, która również prowadzi swój sklep z odzieżą.


Funkcjonariusze przystąpili do realizacji. 6 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku wspólnie z Służbą Celną z Piły weszli do ustalonego obiektu i podczas przeszukania ujawnili ponad 100 flakonów perfum znanych marek, które miały podrobione znaki towarowe oraz 3 kg tytoniu, a także blisko 600 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.


Policjanci zatrzymali właścicielkę nielegalnego towaru, która przyznała się, że przy okazji sprzedaży odzieży, mniej oficjalnie sprzedawała podrobione perfumy oraz nielegalne wyroby tytoniowe. Zatrzymana, to 44-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara grzywny, kara więzienia oraz przepadek zabezpieczonego mienia.

   

   Temat wyświetlono: 2855 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.020512 sekund