Dzisiaj jest poniedziałek
27 maja 2019
.
Temperatura powietrza
15.63 °C

.
Gości na portalu: 20
.
Polecamy
Ponieśli flagę ulicami Wyrzyska
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na Wyrzysk MTB Maraton 2019
   Wyrzysk, dodano: 2018-04-12, godz.22:43

Wyrzyscy policjanci zlikwidowali kontrabandę

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 44-letnią kobietę, podejrzaną o wprowadzenie do obrotu ponad 100 flakonów podrobionych perfum oznaczonych zastrzeżonymi znakami towarowymi oraz wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

Podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile: - Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku od pewnego czasu otrzymywali sygnały, że na terenie gminy Wyrzysk kobieta handluje podrobionymi perfumami oraz wyrobami tytoniowymi bez polskich znaków akcyzy. W związku z tym funkcjonariusze zebrali wszystkie niezbędne informacje oraz je szczegółowo przeanalizowali. Policjanci ustalili, że nielegalnym biznesem zajmuje się 44-letnia kobieta, która również prowadzi swój sklep z odzieżą.


Funkcjonariusze przystąpili do realizacji. 6 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku wspólnie z Służbą Celną z Piły weszli do ustalonego obiektu i podczas przeszukania ujawnili ponad 100 flakonów perfum znanych marek, które miały podrobione znaki towarowe oraz 3 kg tytoniu, a także blisko 600 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy.


Policjanci zatrzymali właścicielkę nielegalnego towaru, która przyznała się, że przy okazji sprzedaży odzieży, mniej oficjalnie sprzedawała podrobione perfumy oraz nielegalne wyroby tytoniowe. Zatrzymana, to 44-letnia mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara grzywny, kara więzienia oraz przepadek zabezpieczonego mienia.

   

   Temat wyświetlono: 2952 razy.
Powrót do strony głównej    




Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    



www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.020431 sekund