Dzisiaj jest środa
20 marca 2019
.
Temperatura powietrza
5.63 °C

.
Gości na portalu: 67
.
Polecamy
Pożar budynku w Osieku nad Notecią
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Wiosna 2019
   Wyrzysk, dodano: 2018-04-17, godz.06:34

III Grand Prix Polski Wiktora

Wiktor Puciłowski tenisista stołowy Łobzonki Wyrzysk wystąpił po raz trzeci z rzędu w Grand Prix Polski Żaków, które tym razem odbyło się 06-08 kwietnia w Mławie (woj. mazowieckie). Przepustkę do tych prestiżowych zawodów wychowankowi trenera Krzysztofa Pijanowskiego dała wygrana w III Grand Prix Wielkopolski, które odbyło się w marcu w Poznaniu. Sam start w Grand Prix Polski jest bardzo dużym sukcesem popartym ciężką pracą mimo młodego wieku zawodników. W najmłodszej kategorii w Polsce blisko 600 zawodników posiada licencję a tylko 64 występuje na zawodach rangi krajowej. Warto podkreślić, że awans wywalczyć można zajmując 1 lub 2 miejsce w zawodach na szczeblu wojewódzkim!


Wiktor na Grand Prix Polski w Mławie zajął 41 miejsce powtarzając swój wynik z II Grand Prix Polski, które odbyło się na początku lutego w Łaziskach Górnych.
Na koniec sezonu w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Polski Żaków w Kraśniku. Tenisista Łobzonki wraz ze swoimi kolegami będą mieli szansę wywalczyć awans do Kraśnika podczas Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Żaków, które odbędą się 2 czerwca w Gnieźnie. Trzymajmy kciuki.

   

   Temat wyświetlono: 2783 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.019283 sekund