Dzisiaj jest wtorek
22 stycznia 2019
.
Temperatura powietrza
-6.50 °C

.
Gości na portalu: 60
.
Polecamy
Rozbudowa remizy coraz bliżej
Nadchodzące wydarzenia
Propozycje sportowe na ferie
   Wyrzysk, dodano: 2018-05-11, godz.08:14

Absolwenci CKZiU 2018

W ostatni piątek kwietnia mury Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku opuściło kolejne pokolenie absolwentów – uczniowie w zawodzie technik hotelarz, technik ekonomista, technik mechanizacji rolnictwa i technik informatyk.

Nadszedł czas na podsumowanie -  były i łzy wzruszenia, wspomnienia, podziękowania  skierowane do nauczycieli i rodziców  oraz pożegnania. To tutaj narodziła się niejedna przyjaźń, ukształtował się światopogląd absolwentów, a w końcu to tutaj zostali wyposażeni w wiedzę  i umiejętności, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Mamy nadzieję, że lata spędzone w CKZiU absolwenci 2017/2018 będą wspominać jedynie pozytywnie.

Uczniowie CKZiU uzyskali wysoką średnią ocen – świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Monika Płaczek, Jowita Wyrobek, Marta Krawczyk, Weronika Betańska i Agata Kutta.

Podczas piątkowej uroczystości nagrodzono także uczniów, którzy uzyskali dobre wyniki w nauce oraz angażowali się w życie szkoły. Listy gratulacyjne oraz podziękowania odebrali również zaproszeni na uroczystość rodzice.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak życzyć połamania piór na zbliżającym się egzaminie maturalnym. Powodzenia!Katarzyna Knap   

   Temat wyświetlono: 2715 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.019178 sekund