Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
1.00 °C

.
Gości na portalu: 48
.
Polecamy
Zabawna komedia o mężczyznach idealnych
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Wyrzysk, dodano: 2018-05-11, godz.08:16

Mistrzostwa Polski Juniorów

W dalekim Krośnie w dniach 26-29 kwietnia odbyły się prestiżowe Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym, na których wystąpiło aż trzech zawodników Łobzonki Wyrzysk. Awans podopieczni trenera Krzysztofa Pijanowskiego wywalczyli dwa tygodnie wcześniej w Poznaniu na Mistrzostwach Wielkopolski zdobywając dwa srebrne medale. Indywidualnie Wojciech Hałas oraz Drużynowo Wojciech Hałas, Patryk Jańczak i Jakub Błażejczak.


Podczas pierwszego dnia Mistrzostw Polski rozstrzygały się gry drużynowe. Tenisiści z Wyrzyska w swoich meczach musieli uznać wyższość zawodników z Drzonkowa i Warszawy. W ostatnim meczu pokonali jednak MKS Jedynkę Łódź zajmując ostatecznie 17 miejsce w kraju, gdzie warto dodać, że w Polskim Związku Tenisa Stołowego zarejestrowanych na ten sezon jest aż 689 klubów. Drużyna z Wyrzyska wystąpiła w składzie: Wojciech Hałas, Patryk Jańczak i Jakub Błażejczak.
Ostatnim dniem Mistrzostw dla tenisistów Łobzonki był piątek, gdzie po wyczerpujących grach od rana do wieczora Wojciech Hałas zakończył zmagania na miejscach: 17 w grze deblowej w parze z Pawłem Michtą z MLKS Sparty Złotów, 33 w grze mieszanej z Natalią Matwiszyn z KU AZS UE Wrocław oraz 49 indywidualnie. Sekcja Tenisa Stołowego Łobzonki Wyrzysk była zaszczycona pobytem na tak prestiżowych Mistrzostwach Polski.


   

   Temat wyświetlono: 2778 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.020204 sekund