Dzisiaj jest wtorek
22 stycznia 2019
.
Temperatura powietrza
-5.50 °C

.
Gości na portalu: 73
.
Polecamy
Powstały bulwary wyrzyskie
Nadchodzące wydarzenia
Propozycje na ferie zimowe
   Falmierowo, dodano: 2018-05-30, godz.06:16

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Kolejny już raz uczniowie Szkoły Podstawowej w Falmierowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ BEZPIECZNIE NA WSI MAMY- UPADKOM ZAPOBIEGAMY”. Konkurs ten przebiega pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Do etapu regionalnego zakwalifikowały się 32 prace plastyczne. Komisja Konkursowa oceniała je pod względem estetycznym, zgodności z tematyką konkursu i trafności jej przedstawienia.


Miło nam poinformować, że wśród laureatów etapu regionalnego są aż trzy uczennice naszej szkoły. W pierwszej grupie wiekowej ( klasy 0-III) I miejsce zajęła uczennica klasy I - Weronika Grochowska. Natomiast na szczeblu klas IV-VII na I miejscu uplasowała się Natalia Dróbka, kl.VII, a na III miejscu Wiktoria Wajer, kl.IV a. Brawo, dziewczyny!


Okazało się, że praca Weroniki Grochowskiej przeszła do etapu wojewódzkiego i tam otrzymała wyróżnienie wśród 6000 łącznie nadesłanych prac w województwie wielkopolskim w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie klas 0-III nagrodzono sześć osób. Były to trzy pierwsze miejsca i trzy wyróżnienia. Dnia 23 maja 2018 r. uczennica kl. I udała się do Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu i odebrała nagrodę w postaci laptopa. Potem nagrodzeni udali się na warsztaty do Instytutu Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu. Był to dla Weroniki dzień pełen niespodzianek.

SP w Falmierowie   

   Temat wyświetlono: 2700 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.018424 sekund