Dzisiaj jest piątek
19 października 2018
.
Temperatura powietrza
16.06 °C

.
Gości na portalu: 37
.
Polecamy
Powstanie chodnik przy drodze krajowej
Nadchodzące wydarzenia
Spotkanie autorskie z Heleną Wandą Kwadrans
   Wyrzysk, dodano: 2018-06-03, godz.09:23

I Szpitalny Piknik z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowe i z utęsknieniem wyczekiwane święto przez najmłodszych. Pracownicy Szpitala Powiatowego w Wyrzysku zorganizowali dla małych pacjentów i dzieci pracowników szpitala wspaniałą imprezę przy wspólnych siłach Szpitala Powiatowego w Wyrzysku oraz Społecznego Stowarzyszenia na rzecz szpitala w Wyrzysku, Powiatu Pilskiego i sympatyków szpitala.


Dzień Dziecka zorganizowano w parku szpitala wyrzyskiego szpitala na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci jak i pracowników szpitala. Impreza była dofinansowana z funduszy starostwa przeznaczonych na sport i rekreację. Przygotowano sporo ciekawych atrakcji i niespodzianek.


Sympatyczne clowni Anatole, zadbały o dobre nastroje maluchów, a rodzicom podarowały nie tylko chwile wytchnienia, ale przede wszystkim wiele wrażeń.
Jedną z atrakcji były tańce zespołów tanecznych z MGOK w Wyrzysku oraz liczne zabawy i pląsy przy wspaniałej dziecięcej muzyce. Podczas pikniku przygotowano również wiele gier, konkursów i zabaw. Dzieci miały prawdziwą ucztę kulinarną, a wśród nich niecodzienne specjały, które na deser popijały czerwoną oranżadą. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Pilski pan Eligiusz Komarowski oraz Radna Powiatu Iwona Schulz , a także Vice Burmistrz Wyrzyska Pan Tadeusz Perliński i Burmistrz Wysokiej Pan Marek Madaj oraz Prezes Stowarzyszenia na rzecz pomocy szpitala Pani Agnieszka Ptaszyńska, którzy złożyli dzieciom serdeczne życzenia i udanej zabawy. Na pikniku nie zabrakło policjantów z Komisariatu w Wyrzysku i strażaków z OSP Wyrzysk , którzy również przygotowali moc atrakcji dla dzieci. Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.Działacze na Rzecz Pomocy Szpitala,   
Zarząd oraz pracownicy szpitala   

   Temat wyświetlono: 2659 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.052887 sekund