Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
1.06 °C

.
Gości na portalu: 44
.
Polecamy
W Osieku nad Notecią mają szatnię na medal
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Wyrzysk, dodano: 2018-06-27, godz.23:45

Per aspera ad astra

Przez trudy do gwiazd, przez naukę, pracę do osiągnięcia sukcesów. A sukcesów w roku szkolnym 2017/2018 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku było wiele.


22 czerwca kolejni absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej w CKZiU opuścili szkolne mury: uczniowie klasy III a (wychowawca – pani Wiesława Dubownik) oraz III b (wychowawca – pan Michał Olejnik). Wśród nich znalazła się Natalia Wachowska, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem ze średnią ocen 5,16. Nagrodzeni zostali również wybitni sportowcy: Daniel Gromadzki, Mariusz Gruenwald, Radosław Nijak, Maciej Piszczek oraz Kamil Staniewski. Podziękowania popłynęły także w stronę aktywnych działaczy Szkolnego Klubu Wolontariatu.


Pozostali uczniowie też mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami, bo aż czternaście osób uzyskało świadectwo z wyróżnieniem:
Milena Hek (III TEI) - średnia 5,42,
Aleksandra Kowalska (IIITHM) – średnia 5,35,
Agnieszka Gajewska (IIITEI) – średnia 5,00,
Klaudia Tyburczy (III TEI) – średnia 5,08,
Natalia Konieczna (I TIŻ) – średnia 4,95,
Wioletta Konnek (III TEI) – średnia 4,92,
Aleksandra Płaczek (II TIŻ) – średnia 4,87,
Agnieszka Kłodawska (III TEI) – średnia 4,83,
Monika Kłodawska (III TEI) – średnia 4,83,
Patryk Zyturus (III TEI) – średnia 4,82,
Wiktoria Różyńska (I TIŻ) – średnia 4,75,
Hanna Smurawska (III TEI) – średnia 4,75,
Marika Stridinger (III TEI) – średnia 4,75 oraz
Martyna Zbela (III TEI) – średnia 4,75.


Należy dodać, że Aleksandra Kowalska otrzymała dodatkowo stypendium starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Do tego grona dołączył również Wojciech Hałas z klasy II a ZSZ, który otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia sportowe w tenisie stołowym.


Na uwagę zasługuje też Weronika Matuszewska z klasy II a ZSZ, która otrzymała nagrodę za wzorową frekwencję.Liczne dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz nagrody zdobyte w konkursach przedmiotowych to dowód na duże zaangażowanie uczniów w naukę. Dowód na szerokie możliwości rozwijania zainteresowań oraz zdobywania wiedzy i umiejętności, jakie oferuje CKZiU w Wyrzysku.


Gratulujemy Rodzicom, absolwentom oraz uczniom. Jesteśmy z Was dumni! Życzymy wszystkim udanych wakacji. Odpoczywajcie i nabierajcie sił na kolejny rok szkolny.

Kinga Madecka   
Agnieszka Marcinkowska-Beznosik   

   Temat wyświetlono: 2767 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.019734 sekund