Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
1.69 °C

.
Gości na portalu: 46
.
Polecamy
Zabawna komedia o mężczyznach idealnych
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Falmierowo, dodano: 2018-06-29, godz.00:28

Rekreacyjnie na rowerach

18 czerwca 2018r. uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Falmierowie, pod opieką wychowawczyni Marioli Bromek i pani Teresy Pasieta wyruszyli na wycieczkę rowerową po najbliższej okolicy. Najpierw pojechaliśmy do Gromadna. Zatrzymaliśmy się na placu zabaw, aby odpocząć, poskakać przez linę i zagrać w podchody. Następnie pojechaliśmy do Kościerzyna Wielkiego. Na boisku rozegraliśmy mecz piłki nożnej i rzucaliśmy ringo. Skorzystaliśmy też z gościnności rodziców Marcina, państwa M. M. Bury, którzy przygotowali dla nas poczęstunek (a raczej prawdziwą ucztę).


Wszyscy uczestnicy wycieczki wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Stop uzależnieniom”, promującym zdrowy styl życia. Nagrodzone zostały prace Magdaleny i Marty.Pełni wrażeń i trochę zmęczeni wróciliśmy do Falmierowa.

Uczniowie klasy V oraz wychowawczyni składają serdeczne podziękowania państwu M. M. Burym za życzliwość, zaangażowanie i trud włożony w zorganizowanie wycieczki. Dziękujemy Szkolnemu Klubowi Sportowemu Unikat za dofinansowanie do wycieczki.

Wyjazd dofinansowano z dotacji, na rok 2018, Urzędu Miejskiego w Wyrzysku.

SP w Falmierowie   

   Temat wyświetlono: 2821 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.047027 sekund