Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
1.25 °C

.
Gości na portalu: 54
.
Polecamy
Wkrótce ruszy przebudowa ulicy Parkowej
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Wyrzysk, dodano: 2018-07-04, godz.23:52

Przedszkole na medal mieści się w Wyrzysku

Publiczne Przedszkole nr 1 im. Chatka Puchatka w Wyrzysku, uzyskało nominację Kapituły Redakcji „Głosu Wielkopolskiego” do tytułu PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018.


Kapituła doceniła profesjonalizm i zaangażowanie, które sprawiają, że dzieci w naszym przedszkolu mają zapewnioną fachową opiekę i wsparcie w przygotowaniu do podjęcia nauki w szkole, rozwijaniu uzdolnień, nabywaniu nowych doświadczeń i budowaniu przynależności społecznej.

Plebiscyt rozpoczął się 13 kwietnia 2018 roku, a 24 maja 2018 do godziny 22.00 było można oddawać ostatnie głosy. Formą głosowania było wysłanie wiadomości sms. Zwyciężyliśmy z liczbą głosów 741, pokonując naszych konkurentów. Różnica stanowiła ponad 100 głosów przewagi nad przedszkolem plasującym się na drugiej pozycji.


20 czerwca 2018r. w Poznaniu nastąpiło oficjalne wręczenie nagród. Na ręce pani dyrektor Iwony Pacały, został wręczony dyplom za zajęcie I MIEJSCA dla naszej placówki w plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego” PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018. Otrzymaliśmy także VOUCHER na kwotę 3000 zł brutto do wykorzystania na kampanię reklamową w Głosie Wielkopolskim oraz serwisie naszemiasto.pl. Dla dzieci zostaną przeprowadzone warsztaty edukacyjne z rehabilitantem.

Dziękujemy za nominację, a także wszystkim osobom, które w plebiscycie oddały głosy na nasze przedszkole. Byliście z nami przez cały okres głosownia, ciągle nas wspierając i wierząc w nasze zwycięstwo.

Będziemy dokładać wszelkich starań, by Was nie zawieść i by Wasze dzieci mogły rozwijać się wszechstronnie, a w przyszłości wyrosnąć na wspaniałych ludzi!!!


" DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM, JEDYNYM, WYJĄTKOWYM I NIEZASTĄPIONYM".

Przedszkole Publiczne w Wyrzysku   

   Temat wyświetlono: 2763 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.022281 sekund