Dzisiaj jest czwartek
13 grudnia 2018
.
Temperatura powietrza
0.25 °C

.
Gości na portalu: 44
.
Polecamy
Rozbudowa drogi wojewódzkiej coraz bliżej
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Zima 2018
   Kosztowo, dodano: 2018-09-19, godz.23:06

Święto Pieczonego Ziemniaka

Dnia 14 września 2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Kosztowie wraz z rodzicami, nauczycielami oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego urządzili Święto Pieczonego Ziemniaka. Tradycyjnie powitano początek nowego roku szkolnego wspólnym świętowaniem na cześć znanego i lubionego przez większość ziemniaka.


Podczas wspólnych zabaw na sali gimnastycznej dzieci miały możliwość przekonania się, iż szkoła to nie tylko nauka, lecz także miejsce wspaniałych imprez na sportowo i wesoło. Uczniowie rywalizowali ze sobą w wielu konkurencjach zręcznościowych wymagających wysokich umiejętności kontrolowania i opanowania wspomnianego wcześniej ziemniaka. Nad bezpieczeństwem i przebiegiem konkurencji czuwał nauczyciel wychowania fizycznego Pan Tomasz Radtka.

Po wielu trudnych i wymagających zręczności zmaganiach oczekiwała na wszystkich miła i smaczna niespodzianka w postaci pieczonych, pachnących ziemniaków, które zostały nam zapewnione przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kosztowie. Wielkie podziękowania kierujemy również dla panów z OSP w Kosztowie - Rafała Wachowskiego oraz Józefa Kołosa za pomoc i zabezpieczenie ogniska na którym przygotowano pyszne ziemniaki. Podziękowania przekazujemy również mamom – Aleksandrze Dyl, Joannie Miły, Joannie Lewicz, Ewelinie Lewicz, Iwonie Narloch, Iwonie Wachowiacz oraz Zdzisławie Janickiej za wsparcie w przygotowaniu Święta Pieczonego Ziemniaka.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 2701 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.018339 sekund