Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
5.38 °C

.
Gości na portalu: 43
.
Polecamy
W Osieku nad Notecią mają szatnię na medal
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Kosztowo, dodano: 2018-09-19, godz.23:06

Święto Pieczonego Ziemniaka

Dnia 14 września 2018 uczniowie Szkoły Podstawowej w Kosztowie wraz z rodzicami, nauczycielami oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego urządzili Święto Pieczonego Ziemniaka. Tradycyjnie powitano początek nowego roku szkolnego wspólnym świętowaniem na cześć znanego i lubionego przez większość ziemniaka.


Podczas wspólnych zabaw na sali gimnastycznej dzieci miały możliwość przekonania się, iż szkoła to nie tylko nauka, lecz także miejsce wspaniałych imprez na sportowo i wesoło. Uczniowie rywalizowali ze sobą w wielu konkurencjach zręcznościowych wymagających wysokich umiejętności kontrolowania i opanowania wspomnianego wcześniej ziemniaka. Nad bezpieczeństwem i przebiegiem konkurencji czuwał nauczyciel wychowania fizycznego Pan Tomasz Radtka.

Po wielu trudnych i wymagających zręczności zmaganiach oczekiwała na wszystkich miła i smaczna niespodzianka w postaci pieczonych, pachnących ziemniaków, które zostały nam zapewnione przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kosztowie. Wielkie podziękowania kierujemy również dla panów z OSP w Kosztowie - Rafała Wachowskiego oraz Józefa Kołosa za pomoc i zabezpieczenie ogniska na którym przygotowano pyszne ziemniaki. Podziękowania przekazujemy również mamom – Aleksandrze Dyl, Joannie Miły, Joannie Lewicz, Ewelinie Lewicz, Iwonie Narloch, Iwonie Wachowiacz oraz Zdzisławie Janickiej za wsparcie w przygotowaniu Święta Pieczonego Ziemniaka.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 2890 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.02628 sekund