Dzisiaj jest czwartek
13 grudnia 2018
.
Temperatura powietrza
0.31 °C

.
Gości na portalu: 45
.
Polecamy
Powstańcy walczyli na wyrzyskim rynku
Nadchodzące wydarzenia
4 Pory Roku – Dębowa Góra – Zima 2018
   Falmierowo, dodano: 2018-09-24, godz.06:13

Walczyli o puchar sołtysa Falmierowa

W sobotę, 22 września 2018 roku, na boisku szkolnym w Falmierowie odbył się IV Turniej Sołectw o Puchar Sołtysa Falmierowa. Wydarzenie od kilku lat z sukcesem wpisuje się w kalendarz imprez sportowych Gminy Wyrzysk. Na zaproszenie organizatorów - Tadeusza Jagodzinskiego i Damiana Piwowarczyka odpowiedziało 5 drużyn. O zwycięstwo walczyli piłkarze z sołectw: Dobrzyniewo, Glesno, Gromadno, Kościerzyn Wielki i Falmierowo.Po kilku godzinach piłkarskich emocji okazało się, że puchar sołtysa trafił do sołectwa Kościerzyn Wielki. Drugie miejsce zajęli gospodarze – Sołectwo Falmierowo, a puchar za trzecie miejsce pojechał do Gromadna. Kolejne miejsca zajęli piłkarze z Glesna i Dobrzyniewa.

W podsumowaniu zawodów przewidziano także nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Piwowarczyk, a najskuteczniejszym bramkarzem Artur Osesek. Nie zabrakło także pucharu dla najstarszego uczestnika zawodów, którym okazał się sołtys Dobrzyniewa Leszek Malczewski.
Wszystkim zawodnikom, organizatorom i kibicom podziękowała przyglądająca się sportowym emocjom Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska, dodając: - Mam nadzieję, że ten turniej będzie kontynuowany i będzie podobnie, jak wiele zawodów sportowych, częścią historii tej Gminy.


   

   Temat wyświetlono: 2704 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.024638 sekund