Dzisiaj jest poniedziałek
10 grudnia 2018
.
Temperatura powietrza
3.31 °C

.
Gości na portalu: 40
.
Polecamy
Sześciu mężczyzn z narkotykami
Nadchodzące wydarzenia
Będzie rekonstrukcja wydarzeń powstańczych
   Wyrzysk, dodano: 2018-09-28, godz.15:18

Burmistrz pracowała w pizzerii

W środę, 26 września 2018 roku, dzień pracy Burmistrza Wyrzyska nie zakończył się po godzinie 15-tej. Drugą zmianę włodarz gminy przepracowała w Pizzerii Italiana w Wyrzysku.


Wszystko dzięki hojności właścicieli pizzerii, państwa Anny i Piotra Kwidzińskich, którzy nie szczędzili środków na wsparcie tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas finału WOŚP organizowanego przez Sztab w Osieku nad Notecią swoje wsparcie dla akcji okazała także Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska, wystawiając na aukcję swój dzień pracy. Ofert było kilka, a zwycięzcy po licytacji na konto WOŚP przekazali pokaźną kwotę.


W wyniku tego Bogusława Jagodzińska wcieliła się w pracownika pizzerii. Spróbowała swoich sił prawie na każdym etapie pracy w firmie. Obsługiwała klientów, przygotowała pizzę, kebaby i zapiekanki. Najwięcej emocji wywoływało dostarczanie zamówień pod wskazany adres. Reakcje klientów i ich zaskoczenie, tym że zamówienie zostało zrealizowane przez Burmistrza Wyrzyska, było wielkie i wywoływało dużo radości. Były słowa uznania dla Bogusławy Jagodzińskiej za poświęcenie swojego czasu dla szczytnego celu.


- Bardzo dziękuję właścicielom Pizzerii Italiana w Wyrzysku za to, że wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cieszę się, że swoją pracą mogłam się do tego przyczynić – mówiła po ciężkim, ale bardzo przyjemnym dniu pracy burmistrz Bogusława Jagodzińska.

Foto: Urząd Miejski w Wyrzysku   

   Temat wyświetlono: 2694 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.014517 sekund