Dzisiaj jest czwartek
18 kwietnia 2019
.
Temperatura powietrza
13.63 °C

.
Gości na portalu: 35
.
Polecamy
Są pierwsze odcinki asfaltu
Nadchodzące wydarzenia
Majówki będą dwie
   Osiek nad Notecią, dodano: 2018-11-02, godz.12:10

Przystanek pomysłów na stacji JESIEŃ

Po wakacyjnej przerwie w filii bibliotecznej w Osieku nad Notecią w piątkowe popołudnia po raz kolejny dzieci mogą spędzić czas rozwijając i nabywając plastyczne umiejętności.Z początkiem września „zakwitły” nam cudne żółciutkie słoneczniki z krepiny, które są ozdobą naszej biblioteki.


Piękne i niezwykle precyzyjne kropkowane obrazki powstały z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Uwolnić dziecięcą wyobraźnię i talent to główny cel święta, uważamy że został w pełni osiągnięty. Dzień Orderu Uśmiechu zaakcentowany został wykonanym przez dzieci logo za pomocą różnych technik wyklejania. Ciekawy efekt uzyskaliśmy też na kolejnych zajęciach wyklejając obrazki z ziaren kawy wklejonych w ramki z masy solnej.Dwa spotkania poświęciliśmy na przygotowanie jesiennego alfabetu. Kolorowe liście, grzyby, jeże i inne jesienne symbole zdobią wejście do naszej biblioteki.


Na zakończenie zrobiliśmy dynie z rolek po papierze toaletowym, czyli biblioteczny recykling i piękne obrazki dyni pomalowane farbami z pestkowym akcentem.


W listopadzie zapraszamy na „Przystanek pomysłów” w patriotycznej odsłonie.

M-GOK Wyrzysk, Biblioteka Publiczna -   
filia Osiek nad Notecią   

   Temat wyświetlono: 2900 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.076032 sekund