Dzisiaj jest czwartek
18 kwietnia 2019
.
Temperatura powietrza
12.69 °C

.
Gości na portalu: 34
.
Polecamy
Gratulacje dla sołtysów i przewodniczących
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na majówkę w skansenie
   Wyrzysk, dodano: 2018-11-02, godz.15:42

Kącik twórczy w wyrzyskiej Bibliotece Publicznej

Kolejny miesiąc za nami, a tym samym kolejne zajęcia pozalekcyjne z cyklu „Kącik twórczy” organizowane w każdy wtorek w Bibliotece Publicznej w Wyrzysku. Nasze spotkania to przede wszystkim twórcze spędzenie czasu, poszerzenie umiejętności plastycznych, dobra zabawa, ale również wspaniała okazja do integracji i pracy w grupie.


Nasi mali goście na pierwszych październikowych zajęciach wykonali prace uśmiechniętych buziek, a wszystko to z okazji przypadającego właśnie w tym miesiącu Światowego Dnia Uśmiechu. Na kolejnych zajęciach powstały drzewa wyobraźni, które były wyjątkowe, ponieważ były zrobione z bibuły a nawet z popcornu.
Ponieważ pogoda za oknem zachęcała do spacerów, następne zajęcia postanowiliśmy spędzić na świeżym powietrzu. Był to strzał w dziesiątkę. Tego dnia łapaliśmy promienie słońca oraz próbowaliśmy zatrzymać jesień na obrazku.

Kolejne spotkanie poświęciliśmy na zrobienie zabawnych ziemniaczanych cudaków – kartoflaków, a na koniec miesiąca naszą biblioteką zawładnęło prawdziwe dyniowe szaleństwo.


W listopadzie zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu „Kącik twórczy” do Biblioteki Publicznej w Wyrzysku we wtorki o godzinie 14:00 – 15:00.

M-GOK Wyrzysk, Biblioteka Publiczna   

   Temat wyświetlono: 2941 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.029254 sekund