Dzisiaj jest wtorek
23 lipca 2019
.
Temperatura powietrza
22.69 °C

.
Gości na portalu: 29
.
Polecamy
Koniec roku szkolnego i powitanie nowego dyrektora
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na Sołtysówkę na Krajnie
   Kosztowo, dodano: 2019-01-17, godz.22:49

Święto Babci i Dziadka

Styczeń to miesiąc, w którym obchodzone jest „Święto Babci i Dziadka”. Z tej właśnie okazji 11.01.2019 r. w sali wiejskiej w Kosztowie odbyła się wspaniała uroczystość. Był to dzień niezwykły, pełen uśmiechów i radości. Oprócz licznie przybyłych seniorów, w spotkaniu uczestniczyli także: zastępca burmistrza Jacek Wiśniewski, radny Ryszard Kwieciński,  ksiądz proboszcz Marek Pisarski, przewodniczący RM w Wyrzysku p. Roman Łuka.


Pani Dyrektor Marlena Januszewska przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i podziękowała seniorom za ich serce, trud, opiekę ale przede wszystkim za wielką miłość, którą otaczają swoich wnuków.
W trakcie uroczystości wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych, które pod kierunkiem pań Jadwigi Przytuły i Moniki Wachowskiej prezentowały wiersze, piosenki okolicznościowe i układy taneczne. Najmłodsi z przejęciem odtwarzali swoje role, czym wywołali wiele wzruszeń na twarzach słuchaczy. Można było zauważyć również dumę dziadków, którzy z wielką uwagą śledzili występy swoich wnuków.Spotkanie było także okazją do rozmów przy słodkim poczęstunku, który przygotowała Rada Rodziców, oraz organizacje wiejskie wsi Kosztowo, Rzęszkowo i Jeziorek Kosztowskich.

SP w Kosztowie   

   Temat wyświetlono: 1675 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.01866 sekund