Dzisiaj jest piątek
28 lutego 2020
.
Temperatura powietrza
1.12 °C

.
Gości na portalu: 44
.
Polecamy
Kolejny zakup inwestycyjny PWiK w Wyrzysku
Nadchodzące wydarzenia
Zaproszenie na promocję książki
Nasze filmy
   Wyrzysk/Kosztowo, dodano: 2019-01-30, godz.22:20

Koncert charytatywny dla Sary

Wszystkie serca biją dla Sary” pod takim hasłem 26 stycznia 2019 r. w sali widowiskowej w Wyrzysku odbył się koncert charytatywny.


Sara Popielarska ma 6 lat i mieszka w raz z rodzicami w Nieżychowie. We wrześniu 2018 roku usłyszała diagnozę: nieoperacyjny guz pnia mózgu. Ostatnią deską ratunku jest leczenie w Monterrey w Meksyku.


Utworzono na tę specjalną okazję komitet społeczny „Wszystkie serca biją dla Sary” w składzie: Ilona Brukwicka, Hanna Bogdańska i Jakub Prahl wraz z 50 wolontariuszami, którzy włożyli w to przedsięwzięcie całe swoje serce.


Koncert rozpoczął się o godz. 15. Pomoc przy zorganizowaniu koncertu wyraziły takie zespoły jak: MEGGER BAND, MOC PRL-u, EWA KRYZA, 2MAGIC, JOKER SQUAD oraz grupa teatralna ZACNI.
Pomiędzy występami obyły się licytacje przedmiotów i usług. Wszystkie fanty otrzymaliśmy od sponsorów i ludzi o dobrym sercu, którzy chcieli choć w małym stopniu przyczynić się do pomocy Sarze Popielarskiej i jej rodzicom Ani i Rafałowi.W międzyczasie można było zasmakować w przepysznych ciastach, kawie, pasztecikach, krokietach czy gofrach, a najmłodsi uczestnicy koncertu mogli pomalować buźki.
Zebraliśmy kwotę 23 528, 47 zł i 81,50 euro. W imieniu członków komitetu i wszystkich wolontariuszy chciałabym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że ten koncert mógł się odbyć.


DZIĘKUJEMY

Ilona Brukwicka   

   Temat wyświetlono: 2906 razy.
Powrót do strony głównej    


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2019


Czas: 0.018469 sekund