Dzisiaj jest wtorek
19 lutego 2019
.
Temperatura powietrza
1.25 °C

.
Gości na portalu: 46
.
Polecamy
W Osieku nad Notecią mają szatnię na medal
Nadchodzące wydarzenia
Ruszają wybory w sołectwach
   Wyrzysk, dodano: 2019-02-12, godz.17:25

Wkrótce ruszy przebudowa ulicy Parkowej

Gmina Wyrzysk wyłoniła już wykonawcę na długo wyczekiwane przez mieszkańców zadanie „Wyrzysk - przebudowa ul. Parkowej wraz z dojazdem do SP i basenu˝.


Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane w zakresie przebudowy ulicy Parkowej w Wyrzysku o długości około 343 metrów, który po stronie wschodniej będzie dowiązany do krawędzi bitumicznej jezdni ul. 22-go Stycznia, a po stronie zachodniej kończy się na wysokości narożnika budynku szkoły podstawowej oraz wykonania sięgacza od ulicy Parkowej do narożnika budynku basenu o długości około 75 metrów. Zakres inwestycji obejmie poszerzenie i pełną przebudowę nawierzchni jezdni ulicy Parkowej, wymianę nawierzchni sięgacza, demontaż starego i budowa nowego oświetlenia ulicznego oraz budowę kanalizacji deszczowej. Korpus drogowy zostanie zabezpieczony ścianką żelbetową z osadzoną na niej balustradą ochronną. W ramach zadania przebudowy zostanie zjazd z ulicy Parkowej na teren targowiska miejskiego i wymieniona nawierzchnia w zatoce postojowej.


Z czterech złożonych w postępowaniu przetargowym ofert Gmina Wyrzysk wybrała najtańszą, złożoną przez firmę ASTA-BUD sp. z o.o. z Piły. Wartość zadania wynosi 1.813.028,08 złotych.


Zakończenie prac przewiduje się na sierpień br.

   

   Temat wyświetlono: 1811 razy.
Powrót do strony głównej    
Poniższe treści nie są oficjalnym stanowiskiem redakcji.
Wpisy przedstawiają opinie zamieszczone przez czytelników portalu.


Powrót do strony głównej    www.NaszWyrzysk.pl 2008-2018


Czas: 0.020215 sekund